Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye egy nagy rakás selejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy nagy rakás selejt vagyok?

Figyelt kérdés
Az összes ismerősöm, beleértve néhány fogyatékossággal szenvedőt is, be tudott csajozni. Én, akit még dícsérnek is a haverjai, hogy mennyire jól néz ki (pedig ez egyáltalán nem igaz, mert nem vagyok kigyúrva), sose tudtam 24 éves létemre összeszedni senkit. Szerintem egyértelmű a képlet, miszerint én egy ritka szenny lehetek.
2012. jún. 27. 23:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, szerintem az lehet a probléma, hogy görcsösen koncentrálsz arra, hogy barátnőt szerezz. Próbálj kicsit lazítani és ne mindig ezen aggódj, hogy nincs senkid. Járj el szórakozni, csak a saját érdekedben és meglátod, ha eljön az idő megtaláljátok egymást a megfelelő lánnyal :)
2012. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen sajnáltatni szeretnéd magad? Küldj egy képet is, hátha valamelyik csajnak megtetszel... (volt már rá példa...)
2012. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vagy selejt, mert nem tudsz becsajozni... azért nem tudsz becsajozni, mert nincs önbizalmad. Azzá válsz, amit magadról gondolsz. Szennynek gondolod magad? Akkor egy utolsó nyomorék is vagy, barátom.
2012. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbecsülésed, nem is lesz csajod! Szedd össze magad! És légy végre férfi!
2012. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meg folyton olyan lányok szerint vagyok helyes, akik nekem nem jönnek be. Na ez is szép teljesítmény!


Láttam a napokban egy félszeműt meg egy kancsalt és nekik is volt barátnője, nekem csak a fogaim rosszak, mégsem kellek egy lánynak sem.

2012. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tökéletes fogsora nem sok embernek van.
2012. jún. 28. 12:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból sose próbáltam komolyan becsajozni. Egyszerűen tudom magamaról, hogy jelenlegi állapotban nem vagyok képes barátnőt tartani, ráadásul úgy érzem, hogy a legtöbb csaj le is néz.
2012. jún. 28. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, van már barátnőd?
2017. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!