Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek boldog egyedül?

Hogy legyek boldog egyedül?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy-másfél évben próbáltam nyitott lenni, új embereket megismerni, barátokat találni, de belefásultam. nincsenek barátaim, de már nem is akarok barátokat, csak azt, hogy így is képes legyen élni. ez alatt az idő alatt volt 3 'legjobb barátom', egymás után, mindegyiknek az lett a vége, hogy meguntam, hogy csak én adok a kapcsolatba, és ők nem. egyszerűen mindegyik leépített...

most is egy ilyen barátság végén vagyok, nemrég szinte minden nap együtt lógtunk, most meg már 4napja nem is hallottam felőle (kíváncsi voltam/vagyok, hogy ő mikor fog beszélni velem)

ami zavar, hogy ma is egész délután ültem a fb előtt és vártam, hogy vajon ír-e, de hiába...

hogyan érjem el, hogy ne az emberi kapcsolataimtól, más emberektől várjam a boldogságot, hanem ellegyek egyedül, és ne legyen probléma, hogy senkivel sem tudok megbeszélni semmit?


2013. aug. 18. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb kérdés, hogy jól érzed-e így magad (barátok nélkül)?

Hány éves vagy, F/L?

2013. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19f, nem érzem így magam jól, de jól akarom (lehet, hogy beletörődtem, de úgy érzem, hogy egyszerűbb lenne, ha 'megtanulnám' így jól érezni magamat, mint egy újabb barátot keresni, akitől függene a boldogságom)
2013. aug. 18. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az új baráttal van a gond, hanem hogy azt írod tőle függnél, és ez a nem jó.

Vedd kicsit lazábban a dolgot és indulj neki úgy egy ilyen új barátságnak, hogy annyit adsz a kapcsolatba, mint a másik fél, ha lesz*ar, akkor legalább tudod, hogy semmit nem ért. :D

2013. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ember elviekben társas lény úgyhogy nem hiszem hogy ez összejön.

másrészt meg ahhoz hogy 4 napon belül is kezdjen érdeklődni irántad valami több dolog is kell:

- nem biztos hogy számára ott tart a kapcsolat hogy ilyen érdeklődő legyen

- nembiztos hogy ráér ebben az időszakban, lehet más baráti kör vagy munka vagy egyéb dolgok vonják el a figyelmét erről a témáról.

most énis így vagyok vele mint te kb csak én más indíttatásból hagytam ott akikkel barátkoztam.

2013. aug. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,szar érzés. Szerintem így nem igazán lehet boldognak lenni,de legalább nekem még itt a család,ha az is elveszik,akkor végem.
2013. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!