Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan barátkozzak? Nagyon...

Hogyan barátkozzak? Nagyon egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
Most kezdem a 10. osztály egy gimnáziumban. A gond hogy egyedül vagyok. Szó szerint nincsen egy barátom sem. Sajnos nem azon a településen lakom ahová iskolába járok, így az ottaniakkal sem tudok mit kezdeni. Viszont nagyon magányos vagyok, már nincsen kedvem semmihez sem egyedül. Mondanátok dolgokat hogy hogyan tudnék barátokat találni itt ebben a városban ahol lakom? Köszi. 16/F
2013. aug. 11. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj sokat az utcán és olyan helyen, ahol sok ember megfordul. A többi már csak szerencse és nyitottság kérdése.
2013. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az addig oké hogy járkálok. De hiába látok kedves valakiket de nem ismernek.
2013. aug. 11. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz körül, hátha van valamilyen klub a közelben. A művelődési házakban sokféle klubokat működtetnek, ami esetleg neked is megfelelne. Ott , a közös érdeklődés okán biztos barátokra lelsz. Pl. kézművesség, drámajáték, színház és kiállítás látogatás, túrák, alkotók klubja stb.
2013. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Írtad,hogy nem azon a településen laksz,ahol a suli van,de szerintem megpróbálhatnál ottaniakkal is.


Régi sulidból (általánosból) nem tudnál valakivel barátkozni?

2013. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22:51 vagyok.


Én amúgy 16/L vagyok és én is most leszek 10-es.

Nem tudom mennyire elegyedsz szóba néha akár csak sima beszélgetésre (szóval nem együtt eljárni) ,de pl. én nekem se nagyon voltak barátaim tavaly.

Volt pár ember akivel elbeszélgettem és ennyi.


Nekem az is jó volt azért,hogy kilencedik előtt 2 osztálytárssal elkezdtünk beszélni facebookon.

Így velük év közben is el tudtunk.


Igaz hogy már biztos kialakultak a klikkek (mert tuti hogy mindenütt vannak) de lehet tudnál valaki(kk)el még barátkozni.


Nálam amúgy egy osztálykirándulás segített ezen kicsit.

Hogy 2 új embert jobban megismerjek.

Csak 1 nap volt,de mégis segített.

2013. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még csak annyit hogy még így is lenne mit "fejleszteni" magamon,de már elindultam az úton :)

Remélem ezzel a 2 emberrel jövőre is barátok leszünk.

2013. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát mindenféleképpen nehéz, mert általánost megint más településen más településen végeztem. Iskolában vannak klikkek, csak az a gond hogy nehezen fogadnak be újakat.
2013. aug. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!