Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért okoz örömet más...

Ez miért okoz örömet más embereknek?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori lenne, ezért se írom le, inkább csak a lényegre térnék.


Egyik ismerősöm csak akkor boldog, ha valakit kínozhat, vagy simán csak szenvedni látja a másikat megállás nélkül.


Ha túl nagy a csend, vagy túl nagy a nyugalom, mindig talál valamit, amivel megkínozhatja a másikat.


Azt tudom, hogy van különbség aközött, hogy valaki ezt azért teszi, mert unatkozik és kell neki valami inger, és aközött, hogy valaki konkrétan attól lesz nyugodt és boldog, ha szenvedni lát valakit...


Testvére mesélte, hogy amikor otthon vannak mindketten, ül a gépe előtt és elvan magával, akkor ismerősöm elkezdi piszkálni - most a legújabb hülyesége, amire rákattant, hogy "kopog" neki. Szóval csávókám tök nyugodtan ül magában a gép előtt, netezik/filmet néz/játszik, etc. a hülyegyerek ismim meg elkezd neki kopogni. A lábával veri a padlót, vagy a kezével az asztalt, és várja, hogy mikor akad ki a másik.


A legjobb az egészben, hogy ha a tesója nem reagál semmit, mert már unja, akkor idővel a hülyegyerek kezd "bekattanni" és szenvedni, valami hülyeségtől, ami nem is valós. A generalizált szorongásban szenvedőknél van ilyen, tesómat ezzel kezelték, onnan tudom. Aztán meg megint rákezd, de olyan durván, hogy addig képtelen nyugodni, amíg megint el nem érte azt, hogy valamit reagáljon a másik.


Lehet, mentális problémák között kellett volna feltenni ezt a kérdést...


Súlyos, nektek van ilyen ismerősötök?! Kétlem... ha mégis, hogy kezelitek?



2013. aug. 18. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kezelni, ehhez orvos kell. Én a szomszéd kölyökkel legalább is mást nem tudtam tenni.
2013. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ismerősödnek azonnali orvosi segítségre van szüksége, amíg nem csinál valami nagyobb hülyeséget.

Van az ismerősi körömben (szűk család) hasonló ember, de nem szeretném leírni a történeteket. :)

2013. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azok.alapján amit leírsz doki.

Én néhány éve voltam hasonlò csak én azért mert azt hittem mindenki utál. De aztán rendre megbántam, és rájöttem hogy ezért nem sgeretnek, de ha a kölöknek nincs lelkifurdalása akkor keress egy szakembert.

2013. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!