Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miből van embereknek olyan...

Miből van embereknek olyan sok pénzük?

Figyelt kérdés
Tudom, amatőr a megfogalmazásom. Honnan van embereknek több száz milliójuk? Szoktam nézegetni a budai luxuskastélyokat és nekem ez az egész nagyon nagyon tetszik. 23 évesen még nem késtem le az ilyen álmok megvalósításáról? Köszönöm a válaszokat előre is!
2013. ápr. 14. 21:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nektek mi a véleményetek az olyan életről? Élnétek úgy?
2013. ápr. 14. 21:29
 2/12 anonim ***** válasza:

Vállalkozás, öröklés.


Az biztos hogy nem minimálbérre vesz fel 100millás hitelt hogy luxusvillában éljen.

2013. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De milyen vállalkozás hoz ennyit??
2013. ápr. 14. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Legyél miniszterelnök, mint Orbán. Vagy vállalkozó, mint Simicska! Vagy OTP vezér, mint Csányi Sándor.

Tisztességes munkával soha nem leszel az.

2013. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tisztességes munkával nem lehet ennyit összehozni.Innen már azért kapisgálod a dolgot, Főnök?
2013. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. De vannak nagy terveim amik egész szépen haladnak. :) Csak hát én türelmetlen vagyok.
2013. ápr. 14. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Adó , és más csalásokkal .

Csányi se azzal szedte a vagyonát , hogy a gyerekei után mindig lekapcsolta a villanyt . Ha Magyarországon tisztességesen és becsületesen dolgozol az csak arra elég , hogy megélj , vagy még arra se . Akik milliárdosok azok nagyon nagy része csalásokból szerezte az összes vagyonát .

2013. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Az emberek többségének nincsen benne a valóságában, hogy sok pénze legyen, ezért azzal nyugtatgatják magukat, hogy ennyi pénzt nem lehet tisztességesen megkeresni. Közben meg az átlagember ugyanúgy lop a munkahelyéről, TB-t csal, feketén ad ki albérletet stb. de az persze "más"...


Hogy a kérdésre is válaszoljak, több száz milliót leginkább egy jól menő vállalkozással lehet keresni, amely kielégít valamilyen társadalmi igényt, kínál valamilyen terméket vagy szolgáltatást, amiért cserébe sokan hajlandóak pénzt kiadni. Hagyományos állással nem nagyon lehetséges ennyi pénz, kivéve, ha valaki nagyon magas pozíciót ér el, és olyan tudása van, amellyel kevés más ember rendelkezik. Sokan pedig örökölték a vagyonukat vagy házasodás útján jutottak hozzá.

2013. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tisztességesen nem.
2013. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

21:36


Jól menő vállalkozás.



amúgy nekem személy szerint nem kellene ilyen luxuskastély. Sz@rul érezném magam 3000m2en egyedül. + minek fűtsek feleslegesen ennyit?? Nem vagyok a pénzem ellensége.

2013. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!