Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy hogy szükségem...

Miért érzem úgy hogy szükségem van egy barátnőre?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, nem volt még csajom - de nem vagyok már szűz. Ami idegesít hogy eddig tök jól elvoltam a kis dolgaimmal, az utóbbi 2 évben kezdtem randizgatni - és a csalódások ellenére folytatni akarom - de nem értem hogy miért. Mintha valami ösztön, vagy belső igény vagy a kíváncsiság volna ami hajt - hogy legyen egy barátnőm, vagy legalább tapasztaljam meg milyen is az. De ez engem idegesít, mert eddig ilyen igényem nem volt, akkor most honnan jön? Hogyan tudnék tőle megszabadulni? Ezt egyfajta gyengeségnek élem meg - mert nekem kell valami - ez függőségi viszony, amit ki nem állhatok. Mit lehet tenni?

2013. aug. 19. 12:00
 1/1 anonim válasza:
Mit lehet tenni ? ... ez komoly ? Minden embernek szüksége van egy társra az életében... Aki azt vallja, ez nem igaz annak valami gondjai voltak a múltjában pl. sok csalódás akármi... Ha akarod ha nem egyszer rád fog "cuppanni" valaki és KÉSZ ! :)
2013. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!