Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy azt érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy azt érzem, hogy nincs szűkségem barátnőre?

Figyelt kérdés
Valahogy nem kívánom azt, hogy most egy csajjal járkáljak , meg ilyenek. De néha meg olyan érzésem van hogy jó lenne ha lenne valami csaj mellettem. Miért van ez?
2013. jan. 12. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kitudja. Ez bárkinél előfordulhat. Én nő vagyok, de a mai napig nem érzem égető szükségét, hogy feltétlenül legyen velem valaki. Jó, ha van, fontos is tud lenni, de nem égető szükség- miért lenne az? Még néha igénylem is az egyedüllétet. Az csak az emberek fantáziájában létezik, hogy egyedül szarul kell éreznünk magunkat. Pedig nekem aztán mindig akadt volna jelentkező. Egyébként most is van kapcsolatom és imádjuk egymást. :)
2013. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha szeretném nekem is lenne, mert a lányok állítása szerint jól nézek ki, de viszont nekem valamiért nem kell, nagy megterhelésnek tartom az egészet, sokat elvenne a szabadidőmből, stb. Önző vagyok?
2013. jan. 12. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, te ilyen vagy. Régebben én is így voltam, irtó nehezen köteleződtem el. Fiúzgattam felületesen, félgőzzel, de ennyi. Annyi érdekes dolog volt a világon. (Amit tanultam az is, de azon kívül is hatalmas volt az érdeklődési köröm). Most állandó kapcsolatban élek, de ez is azért jó, mert szeretjük egymást, de egyikünk se az a típus, aki nem hagyja levegőhöz jutni a másikat. :) Keress magadhoz hasonlót! Majd, ha már szükségét érzed.


Akik sülve-főve együttlevős kapcsolatot akarnak, azok talán nem egészséges önzésből (is) akarják? :)

2013. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne ezzel nyugtasd magadat! Lehet kezdesz belefáradni hogy nem felelsz meg a neked tetsző lányoknál és inkább megvagy egyedül!
2013. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érzelmi fogyatékos vagy.
2013. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mondjuk 16 éves vagyok, és egy barátnőm volt eddig de az is 2 évig tartott és o nagyon mászott rám, nem hagyott élni. Lehet hogy ez ezért is van?
2013. jan. 12. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, de drága vagy. :D 16 éves...:) igen, lehet az oka. Utánam akkor még hiába futottak a fiúk, egy napnál tovább még a nevüket se jegyeztem meg. Időtöltésből fiúzgattam, ez igaz, de semmiféle halálos nagy szerelmet nem éreztem. Ez a kor még nem mindenkinél annak az ideje. 18 évesen volt az első mondhatni komolyabb, de vele se töltöttünk együtt minden időt, nem is bírtam volna.
2013. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te még fiatal vagy nagyon!

Lehet hogy 3-4 év múlva már szeretnél komoly kapcsolatot. Sőt egy idő múlva ez lesz. Nincs ezzel semmi baj. Én lány vagyok, én is így voltam tini koromban. 20 évesen értem meg arra, hogy egyáltalán akarok kapcsolatot.

Mindig is magamnak való voltam, sohasem unatkozom, mindig imádtam egyedül lenni, egy pasi nekem még most is nyűg. Pár éve az egyik exem akarta hogy költözzek hozzá, de én megőrültem volna ott. Nem akartam idegen helyen élni, csak egy szoba volt, én meg szeretem a megszokott kis környezetemet, félrehúzódni és el lenni magamban. Meg azt, hogy szabad vagyok, azt csinálok, amit akarok. Ez nekem jó. Lehet én is önző vagyok, de nekem jobb egyedül jelenleg, meg amúgy is.

26L

2013. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak az van, hogyha kinézek egy lányt magamnak, aki nagyon bejön , azt mindig elviszik előlem
2013. jan. 12. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!