Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljes változásra van szüksége...

Teljes változásra van szükségem! De hogy? :o

Figyelt kérdés
Az osztályommal a kezdetektől fogva nem jól jövök ki és a tavalyi év és az ide első fél év borzalmas volt!!Már egész joban vagyok velük de teljesen el lett tiporva az önbizalmam!!Már nem az vagyok aki voltam!!Szeretnék megújjulni!!!De fogalmam sincs h hol kezdjem!!Hogyan szóljak vissza h ha valaki még is belém kötne???? Hogyan legyek továbbra is jóban az osztálytársakkal??? Eddig nem nagyon foglalkoztam beszéltem velük.Csak veszekedtünk!!!Folyamatosan megjeggyzéseket tettek a küsőmre h tetves vagyok meg ilyenek!!!Büdös,k*rv* stb!! Emiatt elhanyagoltam magam de nagyon nincs nagy kedvem semmihez!!!! Hogyan hozzam magam helyre??,
2013. júl. 21. 15:27
 1/2 anonim válasza:
Kezdetnek vehetnél egy helyesírási szótárt, átnyálazod a szavakat benne A - Z -ig és ha ezzel megvagy, akkor a viselkedéseddel, külsőddel is végbevihetsz változásokat. Lásd : Új öltözködés, Sugározz jókedvet, ezzel automatikusan bevonzod a szintén jókedvű embereket. Legyél kreatív, ismerkedj, társalogj...
2013. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Igazi változást csak iskola váltással lehetne végbevinni!

Ha ezt nem akarod és nem tudod kivitelezni akkor,csak járj be ész xarj mindenkinek a fejére,mert ha már tetveseznek és büdös k---nak akkor azokkal már nem hiszem hogy jóba fogtok lenni.Max annyit tehetsz hogy beíratod magad önvédelmi,vagy küzdősportra ez ad neked fegyelmet,erőt ,biztonságot és lehet hogy új ismerősöket is szerzel edzéseken vagy barátokat.

Szóval ha maradsz a suliban és megint beszólnak,ne szórakozz adj le neki egy marha nagy pofont ami csak belefér módjával és lesz ami lesz!Tudod ha hagyod magad hogy beszóljanak akkor be is fognak szólni.Lehet egy ilyen füles után verekedés lesz,de most őszintén?Ezt te hagyni akarod?Ne rontsák el az éveid!

2013. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!