Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami baj van velem? Miért...

Valami baj van velem? Miért idősebb pasikra bukom? Normális ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet apakomplexusom van.. a fő,h 17 éves lány vagyok, akinek még nem volt barátja (komolyan nem) és... jó ez nem növeli nagyon az egómat és önbizalomhiányos vagyok.. na és folyton diétázom, mert nem tetszem a pasiknak... eddig 3 fiú próbálkozott.. az egyik 18 a másik 20 míg a harmadik 28 éves... nem vagyok valami gonosz fúria, de nem igazán jöttek be.. mondjuk szépen csak szex volt náluk az első.... viszont van egy másik problémám is, idősebb pasikra bukom... nálam a belső az első, és nagyon szeretem az udvarlást... mmint ezt nem kapom meg a korombeli fiúktól... és nem is olyan régen a nyáron találkoztam egy férfival... udvarolt, ő jött oda hozzám, érdekeltem és nagyon-nagyon jót beszélgettünk, rengeteget nevettünk, mint addig még soha férfival... mi akkor a bökkenő? A fiatalemberem 36 éves... és a rossz az egészben, h tudom, h nem szabad... de mégis olyan pasira vágyom mint Ő... h udvaroljon nekem és h szeressen.. végre egyszer az életben... mert eddig csak kihasználtak.... mmint barátként is! Csak nem tudom, h miért az idősebb pasikban találom meg ezt főként... inkább 5-15 évvel idősebbek jönnek be... belülről! Kérlek bármit írjatok, sokat segítene... Köszi!

17/D



2013. aug. 19. 22:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi :) ez tényleg nagyon jól esett :)

Nem remény hal meg utoljára... :) de aranyosak vagytok :D

2013. aug. 21. 14:37
 12/13 anonim válasza:
Mintha ha csak saját magamat irtam volna le. Annyi szépséghibával, hogy minket apám amikor 6 éves voltam elhagyott. Szóval nekem valóban apakomlexusom lehet. Bár nem szeretem annyira felcimkézni a dolgokat. A másik dolog, hogy nekem már nincs önbizalomhiányom, elég céltudatos vagyok. Vérbeli nőnek érzem magam és vonzzom a pasikat is. De csak mértékkel. Egy szó, mint száz. Ne add fel a reményt. Ha szeretnél valakivel beszélgetni. Akkor bátran irj rám.
2013. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond! 30f :)
2014. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!