Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a lányokkal...

Miért van az, hogy a lányokkal nem jövök ki jól?

Figyelt kérdés

Először is, bocsi, ha rossz kategória.

Lényeg: inkább barátkozom férfiakkal, mint nőkkel. Nem csípem a lányokat. Szerintem a többsége nagyon gonosz.

21L


2013. aug. 20. 16:13
 1/9 anonim válasza:
26%
Azért mert a pasik egy darabig az orruknál fogva vezethetők, szemben azzal, hogy a csajok simán átlátnak rajtad, és tudják mekkora műmájer vagy:DD
2013. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%

Mert tényleg az!!!


Férfiakkal sem játsz jobban, mert mind meg akar majd fektetni, ha meg barátod lesz, akkor joggal lehet féltékeny.

2013. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Evvel én is így vagyok 1 lány barátnőm sincs csak fiúk de belőlük több IGAZ barátom is van!

Nem bírom elviselni a nőket, hisztiznek, kibeszélik a másikat, rosszindulatúak, féltékenyek

Félre értés ne essék egyáltalán nem vagyok fiús lány, sőt...

20.L

2013. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek.. én is inkább pasikkal haverkodok, egyszerűen nem birom az állandó nyafogást..
2013. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
2-es: ez hülyeség, az én pasim nem féltékeny egyikre se, sőt, megfektetni se akarnak.
2013. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kormospárizsi válasza:
3%
Talán mert hommer vagy??
2013. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább barátkozom férfiakkal mint nőkkel, mert a női témák egyszerűen nem érdekelnek. Nem tudok beszélgetni a sorozatokról, mert nem nézem őket, nem tudok beszélgetni a divatról, mert nem szeretek vásárolni. Viszont az a baj, hogy sokan félreértik a férfiak közül és kaptam már több ajánlatot, munkahelyemen a nők meg mindig összeboronáltak valakivel. Ha mindenkivel lefeküdtem volna akivel már hírbe hoztak, akkor felöltözni se lett volna időm..
2013. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Anno alig volt barátnőm, mert én sem bírtam az állandó nyafogásukat,az irigykedést, nem érdekelt, hogy ki milyen szempillaspirált használt (pedig nőcisen öltöztem).

A fiúk tök jó fejek voltak és még mai napig a barátaim immáron 24 éve!

2013. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De ez tényleg igy van.. engem is kiakasztanak a női témák, hosszú távon.. ok, elbeszélgetek erről-arról, de később?:D Szerintetek ez gond? Pl. én sose mentem úgy bulizni, h egy egész chicken-farm van velem:D


23L

2013. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!