Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szüleim miért hangoztatják...

A szüleim miért hangoztatják állandóan, hogy menjek bulizni, ha én nem akarok? 16/F

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször mondják, de nekem semmi kedvem buliba menni, én nem vagyok az a típus. De nem értem, hogy miért olyan fontos ez nekik, hogy állandóan mondják.

2013. aug. 20. 22:23
 1/6 anonim válasza:
Én ugyan ilyen kis "töketlen" voltam. 18 évesen elkezdtem bulizni, ismerkedni és egyre több lányon láttam tetszek nekik... :) És hidd el ez olyan érzéseket kelt benned, hogy következő héten alig fogod várni, hogy mehess hátha megint ez lesz :P Persze a társaság is nagyon fontos, csak olyanokkal menj akikkel tudod, hogy jó lesz hülyülni.
2013. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én szüleim is olyanok, Énse szeretem a bulikat de erőlködnek állandóan ba@ogatnak hogy menjek, meg minden, amikor nincs kedvem és visszahuzodó típus vagyok. De ha ellentét lenne mármint ha járnék bulizni, és cigiznik na akkor pedig az lenne a probléa, tök mindegy hogy mit csak legyen probléma amivel lehet veszekedni. 19/f
2013. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz menni, nem kényszeríthetnek rá ők sem. Én is ilyen helyzetben vagyok, csak nekem nem hangoztatják olyan gyakran.:) 16/L
2013. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azért noszogatnak erre a szüleid szerintem mert nem akarják hogy kimaradj ebből és hogy később egy zárkózott szociofóbiás egyénné vélj, meg hoy most éld ki magad amíg lehet, ne pedig akkor mikor a munka rovására menne már.

23/f szociofób rinyyagép

2013. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ezzel így,bár én lány vagyok.Nekem inkább örülnek,hogy nem vagyok olyan mint a többiek.De nekem lehetőségem sincs annyira normálisan bulizni meg társaságom sem lenne...16L
2013. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokták mondani, kezd elegem lenni belőlük. :) 16/F
2014. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!