Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növeljem meg a fájdalom...

Hogyan növeljem meg a fájdalomtűrő képességemet? Azt szeretném ha mindenféle fájdalmat jobban tudnék tŰrni! Főleg a testi fájdalomra gondolok.

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Harcművészettel.
2013. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki is tudod "kapcsolni" a fájdalmat, csak valahogy be kell indítani az agyad, hogy ne érezz semmilyen fájdalmat.
2013. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el Torrent Del Bosque-től a "Kínzások és kivégzések a középkorban" című könyvet, és képzeld magad az áldozatok helyébe. Én miután elolvastam, röhögve mentem a fogorvoshoz gyökérkezelésre, gyulladt, feldagadt pofával, olyan erős pszichológiai hatása volt a számomra :D


Azóta is ha rám tör a nyápickodás, mindig beleolvasgatok.

2013. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs a helyesírási hibákért, csak gyorsan gépeltem. A "röhögve mentem" részt azt nem szó szerint értettem, hanem pont hogy arra gondoltam, hogyha nekem kellene ezeket a tortúrákat kibírnom, amit sok megkínzott ember kibírt, akkor ahhoz képest egy sima kis gyökérkezelés az semmiség. A mai napig is Észak-Koreában például az ottani munkatáborokban hány olyan ember van, akit válogatott kínzásokkal gyötörnek nap mint nap, mégis kibírja, pedig lehet, hogy fizikailag gyengébb nálam. Ilyenkor meg kell próbálnod abba a helyzetbe képzelned magad, és rájössz, hogy egy sima kis hétköznapi fájdalom semmiség ezekhez képest. Csak hogy világosabbá tegyem az előző hozzászólásomat :)
2013. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én lányként a következőt csinálom: mikor megégetem magam, vagy megütnek vagy belerúgok mezítláb az asztal sarkába (jó akkor mondjuk kijön pár szép ima) csak arra gondolok, hogy nem halok bele, nem marad nyoma, nem kell kórházba menni és mindjárt elmúlik. Kibírom és kész. Ennyi. És akkor már nem is fáj annyira.

Amúgy a könyvajánlót én is köszi!:D

2013. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezentúl minden nap 5 ostorcsapás magadon ami minden nap 5-el bővül először csak egy sima ostorral aztán válthatsz mondjuk láncosra meg felhevültre :) :D
2013. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!