Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növelhetném az akaratom...

Hogyan növelhetném az akaratomat és a kudarctűrő képességemet?

Figyelt kérdés

Leirhatnátok milyen kudarcok értek benneteket párkeresésnél, munkahelykeresésnél.


kapcsolódó kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


2013. jan. 11. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Közhely,de ami nem öl meg,az megerősít.A csalódások,negatív tapasztalatok erősítik meg az embert.Ha tudsz tanulni a veszteségeidből,csak úgy fejlődhetsz.
2013. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
engem a kudarcok nem emelnek ki a xarból, csak megkeseritenek. PL nem tudtam becsajozni, hát elkezdtem keményen probálkozni, de csak azt láttam, hogy a joképüeknek nagyon könnyü, és én azokért a lányokért töröm magam, akiket a joképü srácok csettintésre megkapnak.
2013. jan. 11. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1.Ami nem öl meg,az csak jobb esetben erősít meg.De általában ami nem öl meg,az általában megnyomorít.
2013. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a csajozást kellene erőltetni, hanem élni és élvezni az életed. Ha a görcsös csajozhatnék árad belőled, azzal tutira nullázod az esélyeidet.

Dolgozz, tanulj, szórakozz a barátaiddal, élvezd amit csinálsz. És no para, idővel jönni fognak a csajok. De csak majd akkor amikor az süt belőled, hogy jól érzed magad.

2013. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kamu, mert pl egyetemen csináltam a dolgomat, csak épp 3 évig egy darab nöt nem láttam sehol, mert egyszerüen el voltunk szigetelve a nöktöl.
2013. jan. 11. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat. A másik kérdésedhez úgy odaírnám, hogy "miért jutott nekem és sok más srácnak a tiednél sokkal xarabb sors?" Jó neked, elvégezhettél egy egyetemet. Innen látszik, elkényeztetett mindent a seggük alá kapó emberek baromira nem tudnak megbecsülni semmit...
2013. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!