Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mennyit jelent egy...

Nektek mennyit jelent egy ölelés? Hány ölelést adtok egy nap?

Figyelt kérdés

#ölelés #jelentés #1 nap #mennyit jelent
2013. aug. 22. 22:25
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Én ölelésorientált vagyok, nagyon szívesen megölelek számomra kedves embereket, akik többnyire viszonozzák. Volt barátnőmmel is szoktunk ölelkezni, amit sokan furcsállnak, de mi letojjuk nagy ívben. Édesapámat, édesanyámat mindig megölelem, ha találkozunk, de a legjobb barátomat például nem, vele hosszasan szoktunk kezet rázni, ő inkább olyan típus. Azt vettem észre, hogy ha valakivel megismerkedsz és közös hullámhosszon vagytok általában pozitívan lepődik meg, ha megöleled, nem kell ehhez szinglinek lennie, sőt a barátja gyakran ott van mellette (srác vagyok és általában lányokat ölelek meg). Szerintem levágható egy-egy ölelésről kívülről nézve is,hogy sima szeretetről van benne szó vagy szexualitás is szerepet játszik. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy táncolok és táncos körökben szerintem a közvetlen emberi érintkezés elfogadottabb, kevésbé távolságtartóak az emberek.
2013. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 k.veronika199 válasza:
Számomra vannak olyan emberek akiket sokszor megölelek és én is nagyon szeretem ha megölelnek de nem azért mert ,,na öleljük meg egymást hátha jobb lesz'' hanem aki tényleg szeretettel ölel mint a brazilok :)
2013. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A férjemet és a fiaimat bármikor, napjában többször is, de más ne ölelgessen. Nem érzem jól magam olyan emberek érintésétől, akik nem tartoznak az intim szférámban, a szűk családomban.
2013. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Régen látott barátaimat nemtől függetlenül amúgy istenesen meg szoktam ölelni, anyámat és a lányomat, ha nagy ritkán ütközünk, a feleségemet napi szinten.
2013. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ölelni csak akkor igazán jó ha a két fél ugyanugy érez egymás iránt. ezt öleléskor a szívedben érzed. ....... általában más lányoknak flirt el jelzek hogy lássa hogy valamit akarok.
2013. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hozzátenni az előző kommentemben: nekem nagyon sokat jelent érezni az energiák áramlását, és szerintem fiziológialag gyógyító hatása is lehet.
2013. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!