Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szeressek ki valakiből? 22F

Hogy szeressek ki valakiből? 22F

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki külsőre sem tetszik, meg belsőre sem, de vaze beleszerettem. Ez most komoly. Én sem értem. Amúgy barátja is van, de elötte jártam is vele egy kicsit, aztán szakítottam vele, mert hülye. De még csak nem is kedves. De mégis szeretem. Áááááááááhhhhhhhhh... És most a "se veled se nélküled" érzés... Hogy szeressek ki belőle?
2009. okt. 29. 23:35
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, és 3 évvel idősebb nálam, és nem is illünk össze.
2009. okt. 29. 23:37
 2/8 A kérdező kommentje:
jó, azért van pár dolog, ami nagyon tetszik benne, de akkor is!!!
2009. okt. 29. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen sűrűn találkoztok. Ha nem megy, ne erőltesd. Ki tudja, lehet, hogy a végén szakít a sráccal és egymás karjaiba köttök ki:)

Egyébként ismerkedj más lányokkal, élvezd az életet!

2009. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
barátkozz másik lánnyal,aki nagyon szimpatikus számodra pl.,és el fogod felejteni.
2009. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik sehogy sem akkor alapból nem is vagy szerelmes belé, csak bemeséled magadnak. Igazából most csak azért kéne neked megint mert valaki mással van és ez rosszat tesz az egódnak. Csajozz és kész... hagyd a fenébe ezt a csajt.
2009. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Ki mondta hogy a lánynak egy percig is bejötél. Talán azért nem volt veled kedves hogy lekoptasson. Szerintem ő is érezte milyen reménytelenűl bele estél és mindent megtett hogy ne tapadgy annyira. Összejön szakitotok van egy új kapcsolata és te még mindig zaklatod. Ne loggj rajta keres valaki mást.
2009. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha így áll a helyzet minek kezdtetek járni veled van a baj félsz másoknál kezdeményezni. Szerintem ezt a dolgot te erőlteted azért van most mással. Ne ocsárold itt a csajt hanem keres sürgössen valaki mást. Téged csak az zavar hogy nem alélta karjaidba féltékeny vagy hogy talált mást.
2009. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt 1 ilyen havrom nem nagyon tudott barátkozni és belezugott az első csajba akivel tudott miről dumálni.

A csajt nem érdekelte de a srác totál álomvilágba élt és ott tartott hogy összeköltöznek. A srác már fünek fának ecsetelte hogy mekkora a szerelem és milyen szemét a csaj hogy nem visszonoza. A csaj sose mondta neki hogy csak kicsit is bírná és mikor elkezdték a csajt basztatni hogy mért szarja le a gyereket a csaj kibukot és elküldte a srácot melegebb éghajlatra. Persze ezután még honapokig ki volt bukva a haver csak akkor kattant helyre mikor elvitük bulizni és összejött valaki mással.

2009. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!