Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tulajdonságok, adottság...

Milyen tulajdonságok, adottságok szükségesek ahhoz, hogy valakiből sikeres és legendás forgatókönyvíró és filmrendező legyen? (12/L)

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

monjuk....őhhm :d kreativitás :d

bár ez lehet hiányzik belőled:D

2009. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért is? -.-
2009. okt. 6. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Kitartás az biztosan kell hozzá, mert kicsi az esélye, hogy elsőre sikerülni fog. Még ha nagyon jó is vagy, akkor is megvan rá az esély, hogy nem mindenkinek fog tetszeni amit csinálsz, vagy irigységből fognak elgáncsolni, szakmailag lesznek féltékenyek. Ezért jó nagy adag önbizalomra és állóképességre szükséged lesz a tehetségen túl is. (Erre majdnem minden sikeres embernek szüksége van.)
2009. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha legendás akarsz lenni, akkor már alapból nem az alkotás érdekel, hanem a népszerűség. Ez vicces, de végül is csak 12 éves vagy, majd kinövöd. Ebben a korban mindenki színésznő meg énekesnő meg filmrendező akar lenni. Adottságok: jó nagy adag kreativitás, valamint máshogy kell látnod a dolgokat, mint egy átlag embernek. Amúgy nem elég ezt elhatározni, menj olyan suliba, ahol ezt tanítják, mert ezt tanulni kell, utána jöhet a személyiséged belevonása. Én mozgóképismeretet és médiát tanulok, ezen belül legfőképp a filmekkel foglalkozunk. Nos, nagyon kevés tehetség van, leginkább sablonmunkák születnek.
2009. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
először is ez nem ilyen pillanatnyi fellángolás, mer már egy éve elhatároztam komolyan, hogy én ezt akarom csinlni...másodszor nem akar minden tinédzser forgatókönyvíró és filmrendező lenni....-.- harmadszor nem csak a népszerűség érdekel, hanem azt szeretném, hogy szakemberek és hozzáértők elismerjenek, és hogy az meberek szeressék a filmjeimet, szóval maga az alkotás...és nem vagyok átlag tinédzser, mert sokmindent ténylegh másképp látok...de azért köszönöm :)
2009. okt. 7. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:

the most important, go to United States of America,

because in this country the movies quality are low, and money to make a movie is few.

2009. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

legyél ötletes és kreatív

és ha zsidó származású vagy nagyobb esélyed van rá

2009. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

úgy kell születni

petőfi is megmondta, a költő nem lesz, hanem születik

2009. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és milyen tantárgyból kell hozzá jónak lennem?
2009. okt. 20. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos a magyar.meg hát a töri.végülis minden fontos...

egybként én is szeretnék forgatókönyvíró lenni.tele vok ötletekkel.az ismeröseim szerint jók.

2009. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!