Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez lehetséges?

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Elterveztem előre a jövőmet és kíváncsi vagyok mennyire valószínű hogy sikerül-e megvalósítanom.

Szóval. 15 éves vagyok, lány. Az elmúlt évben nagyon sokat lógtam a suliból rossz társaságba kerülte amit még leírni is szégyen. Szerencsére megjött az eszem és szeptembertől egy másik iskolába fogok járni de nem sokáig, mivel valószínűleg én és a családom kiköltözünk Angliába télen. Tehát, miután kimentünk szeretnék dolgozni amint elérem azt a korosztályt -utánanéztem, ez 17év-

és ott minimálbér ugye 220font és ott átlagosan hetente kapnak fizetést tehát ha mondjuk 20éves koromig dolgozok és minden pénzemet félreteszem akkor kb 33ezer fontom lesz ami kb 10millió forint. (amúgy a nyelvtudásom elég jó) Nos, ebből a pénzből szeretnék New York-ba, azonbelül Brooklyn-ba költözne, ami eléggé gyerekesen hangzik de én nekem tényleg ez minden vágyam. Persze ott is kell pénzt keresni és az a tervem hogy pl. pincérkednék és még a megtakarított pénzemhez gyűjtenék valamennyit amíg össze nem gyűlik annyi hogy tudjak venni egy kiadó helyet ahol nyithatnék egy éttermet vagy bármi más étkező helyet. Vélemények?


2013. aug. 23. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

csináld fiam! valósítsd meg az álmaidat!

de légy körültekintő, készülj fel rossz lehetőségekre is! legyen vészterv! de ha egyszer belekezdtél, akkor csináld, ne add fel! Magyar vagy, minden tehetséged meg van hozzá, hogy megtedd amit kell, csak valósítsd is meg!

2013. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

istenem, ha ilyen egyszerű lenne a világ


mindenesetre sok sikert, és valósuljon meg az álmod

2013. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=_OvpzForHyU

Live to win minden lehetséges :D

2013. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sok sikert, érd el az álmaid (bár lehet, hogy egy kicsit van még rajta mit csiszolni, de közben majd úgy is rájössz). Lényeg, hogy csak előre!
2013. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyit nem értek, hogy ez valahogy ugy hangzik, hogy külön akarsz költözni a szüleidtöl 2 év mulva... vagy félreértés?

Azért azt tudd, hogy továbbtanulás nélkül elég nehéz életed lesz. Akinek semmilyen szakmája, jobb esetben diplomája sincsen, sokkal könnyebben elveszíti az állását, nagyon behatárolt a karrierje. Viszont nem feltétlenül kell rögtön suli után továbbtanulnod, azt gondolom az angolszász társadalmakban nam nagy probléma, ha elötte világot látsz 1 v 2 évet, az jó dolog!

New York a világ közepe, szóval nem rosz dolog ott élni egy kicsit, föleg fiatalon:) kérdés, hogy utána a budapest nevü falut hogy bírod :p (félig vicc, én berlin után nagyon élvezem Pestet, csak állásom nincs...)

(GBben jelenleg Skóciában ingyenes az felsöoktatás, de addig amíg nálad ez aktuális még megváltozhat)

2013. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. utolsó: nem költöznék el 2 év múlva, minimum 20 évesen szeretnék az még 5év
2013. aug. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!