Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy nem lehetek...

Lehetséges, hogy nem lehetek az, ami világ életemben szerettem volna lenni, egy betegség miatt. Teljesen magam alatt vagyok, egyszerűen nem tudom feldolgozni, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Új álmok után kellene nézned, hogy mégis hogyan hozhatod ki a legtöbbet a helyzetből. Azért adj egy kevés időt magadnak is, amíg kihevered...
2013. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, szintén keresem a választ, hogy hogyan lehetne elfogadni. ...de talán új álmok után kellene nézned, igaza van az első válaszadónak! Adj időt magadnak, de utána el kell fogadnod, hogy sajnos nem érheted el azt, amit mindig is szerettél volna. Remélem, hogy találsz majd valamit, ami szintén örömmel tölt el és csinálhatod is.


21/f

2013. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! Sajnos engem is nagy csalodások értek amikor a bategségem miatt kiderült, hogy több dolgot nem csinálhatok. És igen idő kell amig megtanulod ezt elfogadni. Én úgy éreztem, hogy minden álmom feladhatom és, hogy így már semmi értelme sincs élni. De ez nem így van! Csak meg kell tanulni olyan dolgokért küzdeni amikért képesek vagyunk és ez sokszor fájhat és nem könnyü de igenis sikerülhet csak fontos, hogy ne adjuk fel!!!

Kivánom neked, hogy tudd feldolgozni és, hogy olyan dolgokat szeressél meg csinálni amire képes vagy hiszen én is ezt próbálom tenni.

2013. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!