Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek bátrabb, nagyszá...

Hogyan legyek bátrabb, nagyszájúbb?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy nagyon jól nézek ki, de senki nem gondolná, hogy az osztályom kiközösít, mert nem vagyok valami társasági ember.Hamarosan kezdődik az iskola, és meg akarok változni.Tudom hogy egyből nem fog menni, de csak van valami ami segíthet, vagy nem? Elég csendes vagyok, már próbáltam jobban kibontakozni de valamiért nem megy.Igazából nincsenek is igazán barátaim.Amikor unokatestvéremmel voltunk (távol lakik tőlem) bulizni, akkor meghívtak minket egy italra, az pedig nagyon jól esett.Mintha egy teljesen más ember lennék, nem pedig az akiként megismertek az osztálytársaim.Pasim még soha nem volt, de volt 2 ember aki próbálkozott, egyikük nem jött be, a másikkal pedig úgy éreztem, hogy meg is volna köztünk az a szikra, de féltem hogy úgy is megunna,ezért elutasítottam, ezt pedig nagyon megbántam, mert egy másik osztálytársammal jár, akivel egy városban lakunk, és eléggé féltékeny vagyok.Félek, hogy ha ilyen maradok, senkinek nem fogok kelleni, és ha kellenék akkor sem tartana sokáig.Nem tudnék valahogy változtatni a személyiségemen?

2013. aug. 25. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
legyél mindig magabiztos,kezdeményezz beszélgetést,legyél jofej,vicces,stb. legyél nyitott a dolgokra es ne félj.Nagyjabol ezt tudnam tanacsolni:)
2013. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha fiú lettél volna azt tanácsoltam volna hogy verekedj azzal aki belédköt és becsicskulnak neked majd xD
2013. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!