Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlsúly, szemüveg, rögzített...

Túlsúly, szemüveg, rögzített fogszabályzó. Nem gáz ez így?

Figyelt kérdés
6 éve túlsúllyal küzdök és 7 éve vagyok szemüveges és most még ennek a nyakára jön a fogszabályzó...lehet hogy inkább elbújok a világ elől.Most mit tegyek???

2013. aug. 28. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet sokan mondták már, de próbálj meg fogyni egy kicsit, ezen tudsz segíteni a legkönnyebben. Szemüveg nem gáz (ha akarod lehet kontaklencse)fogszabájzó nemsokára már biztosan kivehetős lesz, majd nem is kell majd. Mondj le a 7 óra utáni vacsitól, egyél kevesebb édességet és próbálj meg valami testmozgást keresni magadnak. Nem lesz kellemes, de meg lesz a hatása, hidd el. Egy óra futás esténként, vagy felülések vagy valami ilyesmi hasznos lesz, csak ne hagyd abba, rendszeresen csináld.
2013. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szemüveg kifejezetten vonzó is tud lenni, sok embert ismerek, aki jobban néz ki vele, mint nélküle. Magamon is szeretem, kivéve sportolás közben.

A fogszabályzónak pont az az egyik rendeltetése, hogy hosszú távon jobban nézz ki.

A túlsúlyon meg lehet változtatni, ha tényleg zavar. Bár függ attól, hogy mekkora, mert 4-5 kiló még van, akinek kifejezetten be is jön.

Ha a személyiséged vonzó, akkor nincs a világon semmi baj.

2013. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szemüveg, fogszabályzó nekem is van, nem lehet jelenleg ezek ellen tenni, elfogadom magam. Bár gondolkodom a kontaktlencsén. Szerencsére az alakom jó. :) De azon te is tudsz változtatni.
2013. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Semmiképp se bújj el. Te úgy vagy egy gyéniség ahogy vagy. Bizos van valaki annyi ember közül aki a környezetedben él (akár idegen akár nem) aki (ha nem is most) valamit látni fog benned, és szeretni fog miatta. Ha téged zavar hogy túlsúlyos vagy, válassz ki valami sportot (akkor is új embereket ismersz meg). A szemüveg egggggyáltalán nem gáz (nekem is az van :P) sőt öltöztet és okosít is. (nem azt látják benned elsőre hogy csak a smink, a haj a divat , a bulizás a fontos, hanem hogy van sütnivalód). Hatmadszor a fogszabályozó (nekem kis van :P ) Szeintem nagyon menő. (Bár nekem minden féle színű, direkt úgy kértük) mindenki mondja h milyen jól néz ki, és csak hogy tudd, Amerikában ezt most divatként fogják fel!!!

Szóval csak fel a fejjel, ha te elfogadod magad, mások is könnyebben, jobban fognak viszonyulni hozzád :)

2013. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A szemüveg nem probléma, egy jól megválasztott darab akár még előny is lehet.

A fogszabályzó nem tart örökké, és utána szépek lesznek a fogaid, ami szintén előny.

Írd meg, hogy hány cm és hány kg vagy, és elmondom, mennyit kéne fogynod, vagy, hogy kell-e egyáltalán. (Ezt inkább privátban írd meg nekem, és akkor ott majd elmondom a véleményem.)

A legtöbb, amit tehetsz magadért az, hogy szerzel egy kis önbizalmat. Nézz a tükörbe, és az előnyeidre koncentrálj! Írj egy listát azokról a dolgokról, amiket szeretsz magadon, legyen az külső, vagy belső tulajdonság! Kezdj el sportolni, az sokat segít, valamit kezdj el csinálni valamit, amit szeretsz csinálni, és még tehetséged is van hozzá! +pl rajz, zene stb)

Sok sikert kívánok neked! 14/L

2013. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha minden reggel leméred magad attól is fogysz, én így fogytam nyáron 8 kilót. Ja és nemrég kaptam fogszabályzót, nem olyan gáz. Neked is majd leveszik és akkor gyönyörű leszel. Fontos a pozitív kisugárzás :)
2013. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy srácos aki fogszabályzós és jól áll neki. Szemüvegből válassz most divatosat (akár kicsit hipstereset).

Miért van túlsúlyod? Ha nem betegség miatt, akkor valahogy szánd rá magad a fogyásra...

2013. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fogyjál le rendesen, legyen jó alakod, kontaktlencse, a fogszabi úgysem tart örökké. még nem kell elhagynod magad.
2013. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!