Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha szemüvegem is van, meg...

Ha szemüvegem is van, meg fogszabim is lesz akkor az úgy együtt nagyon ciki?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és már kiskorom óta van szemüvegem, nem túl erős, és szép vékony kerete van. Augusztusban viszont felraknák a fogszabim is. Így se vagyok túl népszerű...ha értitek. Szerintetek gáz ha egy lány egyszerre szemüveges is meg fogszabis is? Fiúk ti mit gondoltok?????

2013. júl. 29. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.Nekem is van.A szemüveg kell,a fogszabit meg egyszer úgyis leveszik.
2013. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Nekem 3 hete rakták fel a fogszabályzót és imádom :)

Már divattá vált, öltöztet és szép fogsorod lesz! :)

17/L

2013. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem gáz. Gondolj arra, hogy nem lesz fent örökké, és szép lesz tőle a fogsorod. Később pedig akár még kontaktlencséd is lehet. Tudod a szépségért szenvedni kell. DE megéri :)
2013. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
NAGYON NAGYON NAGXON GÁZ.XD SEMMI PÉNZÉRT NEM HORDANÀM EGYSZERREBA KETTŐT.KÉPZELEM MILYEN RONDA LEHETSZ.:DDD
2013. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es Válaszoló!


Köszönjük az értékes hozzászólásodat. Nem is értem miért vagy csak 28%-ban hasznos válaszadó...

2013. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy nekem is ez volt, pár hónapja kontaklencsére váltottam.Ez csak a filmek és a könyvek "dizánj-ja",hogy a népszerűtlenek és a bénák szemüvegesek és fogszabályzósok...Sok sikert a fogszabályzóhoz, mert a szépségért meg kell szenvedni:))

16/L

2013. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké! Köszönöm mindenkinek. 4-es válaszoló, remélem neked egyikre se lesz majd szükséged az életedben (addig örülj).
2013. júl. 30. 14:46
 8/10 anonim válasza:
82%

Basszus, mintha a tesóm lennél :D Nekem 5 éves korom óta van szemüvegem és júniusban rakták fel a fogszabályzót. :D Először engem is nagyon zavart...De rájöttem, hogy egyszer leveszik a fogszabályzót, és én inkább "szenvedek" most 13 évesen, minthogy majd 30 éves koromra görbe fogam legyen.

13L

2013. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát képnélkül nem tudhatjuk.

lehet,hogy majd népszerü leszel olyanok körében akik a kicsiket akarják ijesztgetni,de az is lehet,hogy nem fog érdekelni senkit,mert egyszerüen jófej vagy.

2013. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Abszolút nem gáz, nekem is van mindkettő és még senki nem szólt érte. :)
2013. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!