Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Hogyan lehet...

Mi a baj velem? Hogyan lehet ezt megállítani?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem érek semmit sem. Nem kellek senkinek. Volt már próbálkozás, de nem volt komoly kapcsolatom, ha mégis lett volna ami komolyra fordul,rögtön meghátráltam. :( Talán ide kapcsolódik, hogy képtelen vagyok sokáig valaki szemébe nézni, ha bárki hozzám szól /legyen az ismerős vagy ismeretlen, férfi vagy nő/ elpirulok, izzadni kezdek és remegek.Amikor észreveszem, hogy valaki néz, szintén ez történik.Ha egyedül vagyok nem tudok elmenni vásárolni, csak a kirakatokat merem megnézni,de bemenni már nem tudok.Előfordul, hogy bemegyek, de ahogy megkérdezik, hogy mit szeretnék, rögtön rosszul leszek, illetve nézelődés közben is elkap egy rossz érzés és azon veszem észre magam , hogy vörös vagyok remegek és izzadok. Nagyon zavar ez az egész,de nem tudom hogyan tudnám megszűntetni.
2009. okt. 31. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

fiú vagy lány vagy?

2009. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
probáld az önbizalmadat növelni én is valahogy igy éreztem magam ugy 10 évvel ezelöt söt én ha boltban rám kérdeztek még dadogtam is az elárusito azt hitte hibás vagyok,aztán meg szültem a fiamat rengeteget hortuk orvoshoz és mintha be edzödtem volna de sok ember elött tán még most sem mernék még beszédet mondani azokra vannak mások át adom nekik a lehetöséget.vannak még ettöl roszabbak is. az unokatesom ettöl még roszabb nem mer vonaton utazni mert fél hogy nem nyillik ki a vonat ajtaja és el viszi máshová. wc papért még nem vett sosem másokkat kér meg mert szégyeli meg venni. szurkolok neked probáld meg gyözni magad te is képes vagy rá.
2009. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Igyekszem növelni az önbizalmam, de elég kevés sikerrel. :(

23 éves lány vagyok.

2009. okt. 31. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!