Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik a kedvenc természetes és...

Mik a kedvenc természetes és mesterséges illataid? Milyen érzéseket keresel az illatok segítségével?

Figyelt kérdés

Többet is lehet,akár parfümöt is,ahány kedvenced van:)

Az enyémek a frissen vágott fű,az orgona,az antikváriumok illata,a kávé,a dinnye illata,a dohos,nyirkos pinceszag,a fahéj,az eredeti bőrkabát szaga,az a kellemes,üde levegő természetes víz közelében,és a kiskutyák illata:)

Kedvenc pafümöm jelenleg a Hypnose(Lancome)de egyébként a friss,vagy a lágyan virágos illatokat kedvelem.

Azt hiszem a biztonság,és a szabadság érzését keresem a legjobban az illatokban.


2013. aug. 29. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is a biztonságot és a szabadságot keresem az illatokban.:)

Természetes illataim közül nagy kedvencem a tenger illata, a vanília, az eper, a só, a csoki és a kávé.:)

Parfümben a Rocco Barocco-t, Puma-t, Moschino I Love Love-ját illetve a Pour Femme-t és Thierry Mugler Alienjét részesítem előnyben.:)

A dinnye illatától viszont rosszul vagyok, emiatt nem bírok egy falatot se lenyelni belőle.><

2013. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Citrom, frissen vágott fű, csoki, süti, mentol, eső utáni illat. Viszont a kávét nagyon nem bírom.
2013. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vizes beton, és új könyv illat. :) Parfümből pedig a Star Nature vaníliája, de még a többi édes illatot is szeretem. :)
2013. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A füst illata például avar égetéskor, frissen vágott fű, fahéj, vizes beton, az őszi levegő, frissen sült pékáru, olasz felvágott (megenni nem szeretem, de imádom szagolgatni) és egy forró gyümölcsös tea illata :)
2014. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!