Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a legjobb (természetes...

Mi a legjobb (természetes vagy mesterséges) agyserkentő?

Figyelt kérdés

Az elkövetkező hetekben igen komoly mennyiségű anyagot kell(ene) megtanulnom (bemagolnom) és ehhez kellene valami "turbó agypörgető".


Természetesen csakis legális dolgokról lehet szó és csakis olyanokról amik semmilyen távon nem okoznak kárt sehol a testben.

Elsősorban már kipróbált és bevált "csodaszerek" érdekelnének, amik segítenek a feladatra koncentrálni.


Jelen pillanatban amik nem érdekelnek, azok a különféle tanulási módszerek.



2013. júl. 20. 15:36
 1/3 A kérdező kommentje:

Ilyeneket találtam, hogy:

- langyos tej mézzel (mennyit és mikor, számít, hogy milyen méz?)

- szőlőcukor (mindegy, hogy melyik úgy értem, lehet tescos, lidis, aldis stb., mindegy?)

- csoki (ét vagy tej?)

- mogyoró és/vagy dió

- B6 vitamin

- Omega 3 zsírsav

- koffein tabletta (nem tudom mert nem kv-zok, ha iszok is egyet, akkor az csak fizikailag felpörget meg meghajtja a szívemet és annyit ér el, hogy le föl mászkáklok)

- Ritalin (hááááát nem is tudom)


Szerintetek miből, mikor, mennyit és milyen formában kellene a szervezetbe juttatni?

2013. júl. 20. 16:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az OGYI minősítésű, azaz gyógyhatású készítmény, a Forever Ginkgó Plus.Többek között a jobb agyi oxigén ellátással javítja az agyfunkciókat.Az ismeretségi körömben a fiamon kívül sok fiatal fogyasztja a vizsgákra készülésnél, ráadásul stresszoldó hatása is van. A legkedvezőbben a gyártótól szerezhető be.Mellé a minőségi omega 3 is használható. Sok sikert!
2013. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a guarana annó bevált.

A páfrányfenyő amit az előző válaszoló említett, hát az valójában inkább hosszabb távon szedve hat. Kivéve persze ha eleve keringési problémáid vannak, vagy dohányzol, stb.

A szőlőcukor hasznos, sok energia (kcal) van benne, de nem nehezít el;

Koncentrációs szempontból a banánt sem érdemes kihagyni, egy csomó magnézium, meg vitamin van benne... (és nincs tele segédanyagokkal mint a tabletták)

De szerintem nem tudunk egyértelmű választ adni, mindenkinek más válik be, egyéni érzékenységen sok múlik, meg persze hogy hol a szűk keresztmetszet.. mindenesetre sok sikert!

2013. júl. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!