Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudnak velem az emberek...

Nem tudnak velem az emberek elbeszélgetni, nincs mit mondaniuk, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Velem se szóban, se írásban nem tudnak elbeszélgetni az emberek úgy, ahogy másokkal. Mindig egyoldalú az egész, én beszélek, kérdezgetek, a másik válaszolgat, témát mindig nekem kell felhozni. És a másik kifogása gyakran az, főleg internetes ismerősöknél, hogy "mit mondjak?" meg "nem tudok mit mondani, nem jut eszembe semmi".

Ennek mi az oka, nekem miért nem tudnak semmit mondani? Másokkal meg mindenki olyan jól el tud beszélgetni, még ismeretlenül is.


2013. szept. 1. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs közös témátok vagy bugyutákkal vagy körülvéve - bocs! :(
2013. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Talán nem érdekled őket eléggé. Sajnos ez általános jelenség manapság, senkit nem érdekel a másik. Én is próbáltam a környezetemben barátokat gyűjteni, de meguntam, hogy mindig én kérdezek és hallgatom a nagy monológokat.
2013. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most mit mondjak? :D
2013. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!