Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem igazán...

Mit tegyek ha nem igazán tudok elbeszélgetni az emberekkel?

Figyelt kérdés

Nem akadályoz annyira meg a mindennapjaimban, mert ettől még elmegyek helyekre,beszélgetek,bulizok néha, csak azért kellemetlen hogy mindíg figyelnem kell hogy miről beszélgessek, meg hogyan legyek szórakoztató, csak részegen megy...:D

Mert igazából én olyan vagyok, hogy jó ha van velem valaki,de hülyülni csak pár emberrel tudok, nekem meg az is megfelel ha nem beszélgetünk folyamatosan, zenéthallgatunk, vagy sétálunk, de vkinek ez unalmas...:D

Szval vélemények?:L


2010. márc. 31. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenki más...akkor tegyél valamit, ha TE magad akarsz, és ha így van, akkor meg ezt szintén magadnak kell megoldanod.

Én is hasonló vagyok, és szerintem tök jó az ilyen ember:P


F

2010. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi baj, vannak ismerőseid, eljárogatsz bulizni, nem zárkózol be. Engem kifejezetten zavar, ha valaki csak azért beszél, hogy hallja a saját hangját, vagy hogy csak mondjon valamit.
2010. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki sokat beszél,néha az vàlik unalmassà!Az okos ember csak,akkor szólal meg,ha van is mondanivaloja.En az ilyeneket kedvelem.
2010. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jahát éncsak olyanokrol beszélek ami érdekel, ami nem arrol meg nemtudok,meg nem is akarok ugy beszélni minntha érdekelne, aztán kevés dolog van ami érdekel másokkal kapcsolatba, max ha érdekel egy pasi, akk vele:D
2010. márc. 31. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az az unalmas ha valaki órákat beszél a semmiről. Engem egy csomoszor nemérdekel amiket mondanak nekem...:D
2010. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!