Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljon az, aki ronda,...

Mit csináljon az, aki ronda, aránytalan, gnóm, ezért mindenhol összesúgnak, jó esetben csak a háta mögött, rossz esetben teljesen lekezelően bánnak vele és ezért szociális fóbiás lett? Van kiút?

Figyelt kérdés
Az ömértékeléssel foglalkozni nem eredményes, az már ki van próbálva, addig hat míg az első 20 krtikát meg nem hallja az ember. (Ez pedig könnyen jön:()
2009. nov. 1. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
fiú vagy lány vagy?
2009. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Úgy viselkednek velünk, amilyennek mi magunk tartjuk magunkat! Érted, ugye?


Tehát az önértékelésed helyreállítását vagy kialakítását kár, hogy félbehagytad, mert anélkül nem fog a helyzet változni.

2009. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
a szépségért is sok mindent lehet tenni!! menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, sminkeld magad ha lány vagy. próbálj divatosan öltözködni. Kezdj el sportolni az nagyon sokat segít hogy jobban érezd magad. ha elégedettebb leszel magaddal akkor mások is máshogy fognak hozzád állni, mert a kisugárzásod jó lesz.
2009. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nézd amikor ugyanígy éreztem magam egy nagyon bölcs barátom azt mondta ,hogy nem az vagy ,aminek téged tartanak az emberek ,hanem ,akinek érzed magadat! És tudod mit? Tökéletesen igaza volt ,amikor ezt mondta;)Azóta az élet bebizonyította nekem ,hogy nincsen szép vagy csúnya ,hanem mindenkinek más a szép és a csúnya..Primitív közegbe jártam iskolába és mindig meg voltam hurcolva ,mert rondának tartottak..valószínűleg azon a szinten ,amin voltak annak is számítottam ,ennek ellenére beléptem az egyetemre és pont az ellenkező ingerek értek ,mint a primitív közegben..Nem furcsa? Pedig ugyanaz vagyok ,mint voltam...Valószínűleg te is ebben a helyzetben vagy:);)esetleg tényleg nem a legelőnyösebben öltözködsz ,vagy hordod a hajad:)ha raksz fel képet vagy küldesz privit megmodnom mit gondolok:)

Fel a fejjel:);)!

2009. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz privátban képet, akkor könnyebben átlátnám, hogy mennyire "súlyos" a helyzet, igérem nem csúfolnálak vagy ilyesmi, de őszinte lennék. Persze nem muszáj, ha nem szeretnél.
2009. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én egy ilyen ember helyében kialakítanék presztizst magamnak. hogy ne egy gnóm, hanem egy fogalom legyek az emberek között. ha már eleve nem lennék átlagos, akkor az átlagosság erőltetése csak szánalmas volna, ilyenkor nem csoda, ha kinevetnek. a különlegességnek pedig nagyon nagy ereje tud lenni, csak jól kell csinálni.

én személy szerint különleges ruhákban járnék, kalapot hordanék, nem átlagos dolgokat tennék. ilyenkor elkezdenek felfigyelni az emberek, h ez az illető nem akar olyan lenni, mint ők, akkor tényleg lehet benne valami különleges.

és (majdnem) mindent megtennék, hogy gazdak legyek. (ezért biztos lepontoztok.) aki gazdag, arra máshogy néznek az emberek. annak hatalma van. annál a csúnyaság nem csúnyaság, hanem ismertetőjel. szerintem.

2009. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak..nem pontozlak le tiszteltben tartom a véleményed, szerintem a sulis évek alatt esélytelen gazdaggá válni ,nem gondolod?:D
2009. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó elötti vagyok.

suli mellett meg kell alapozni. már eleve a suli is ezért van. én pl. mellette dolgozom is, igaz ez egyetem, nem középsuli. nem azt írtam, h már a suliévek alatt gazdagnak kell lenni, hanem hogy mindent meegtennék érte. tehát lenne egy életcélom, és nem azzal lennék elfoglalva, h mások mit szólnak a külsőmhöz. egyébként ha valakinek célja van az életben, sztem sokkal vonzóbb/szimpatikusabb, mint ha csak nyafog, h milyen szerencsétlen. ezt építő kritikának szántam.

köszi, h tiszteletben tartod a véleményem, és hogy elmondod a sajátod.

2009. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Képet felrakni??? Sosem készítek magamról képet és nem is engedem magamat fotózni. Tükörbe sem nézek, kerülöm a pillantásommal.Egyszer valaki csinált rólam egy távoli fotót, szörnyű depressziós lettem, hogy íme, hát ezt látják belőlem:(((((

Szóval kép nincs.A különccé válás viszont azt hiszem egy érdekes tanács. Hónapokba fog telni míg átgondolom, hogy minden mindegy alapon csináljak magamból bohócot, hátha úgy elfogadnak, mert másképp nem fogadnak el az tuti. Jelenleg egyszerűen kivontam magam a forgalomból.Én értékelem ezt a választ, kösz.

2009. nov. 4. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

21:04-es és 00:28-as vagyok. nem úgy értettem, h bohócot csinálj magadból. nem csak átlagember és bohóc létezik.

és egyébként is az vagy, akinek hiszed magad.

2009. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!