Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom hogy milyen akarok...

Nem tudom hogy milyen akarok lenni, hogy akarok kinézni, össze vagyok zavarodva, hogy kéne döntenem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van még jövőképem semmiről,se arról hogy milyen területen szeretnék dolgozni,sem arról hogy hogyan szeretnék öltözni,mert úgy érzem túl sok választási lehetőségem van.

Egy részről szeretnék állatokkal foglalkozni,de nagyon érdekelnek a fegyverek és a vadászat is,viszont szeretek tanácsokat adni az embereknek és érezni hogy segíthetek nekik,de nagyon szeretek írni is(állítólag jól is megy)meg a tetoválást is nagyon élvezném.

Valamint azt sem tudom hogy hosszú hullámos hajat akarok vagy rövid tépettet.Bőrkabátot és fekete pólókat akarok hordani,vagy Western stílusú ruhákat,vagy elegánsat,vagy flanel inget és laza farmert...

Néha olyan gondolataim vannak mint egy humanitárius hippinek,néha meg mizantróp leszek.

Magyarul így 18 évesen elég durva identitáskrízisem van.Nem tudom hogyan kéne kilábalnom belőle.


2013. szept. 1. 16:23
 1/1 anonim válasza:
Próbálj ki mindenfélét, ugy el tudok dönteni, hogy melyik tetszett legjobban, és arrafelé orientálódhatsz.
2013. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!