Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet fejleszteni...

Hogyan lehet fejleszteni ezeket a képességeket?

Figyelt kérdés
Iskolában volt már párszor nyilvános szereplés, és többen is mondták hogy jól tudok szerepelni, és jó színész lenne belőlem. Úgy érzem hogy valóban vannak adottságaim a dologhoz, és bár nem akarok színész lenni mégis szívesen fejleszteném ezeket a színészi képességeket. Gondolok ezzel a jó,változatos,megfelelő mimikára, testbeszédre hangsúlyozásra és előadásmódra. Valaki esetleg nem ismer módszereket amivel ezeket tovább lehet fejleszteni, vagy egy oldalt erről? Az a baj hogy sajnos elég lámpalázas vagyok idegen környezetben szóval nem szívesen mennék ilyen "tanfolyamra" vagy amatőr színjátszó körbe vagy bármire. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. szept. 2. 12:37
 1/2 anonim válasza:
21%
Nem akarlak el keseríteni. De akik ezt mondták neked hogy jó a színészi készséged vagy laikusak voltak vagy csak buták szimplán. Ha valakinek azt mondod hogy jaj te vagy a legjobb stb. akkor csak az egod szál el ergo ha azt mondom neked hogy á te elég rossz vagy akkor arra fogsz törekedni hogy az ne legyél így jó színész leszel. De ha csak azt hallod hogy te vagy a legjobb akkor nem lesz kinek vagy minek megfelelned eredmény lehet jó vagy de sose leszel jobb.
2013. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó én nem vagyok elszállva magamtól, és mások sem agyondicsértek. Nem úgy kell elképzelni hogy 20-an körbeálltak és ott dicshimnuszokat zengtek rólam én meg egy széken állva elszállva magamtól az ég felé néztem és pávatollal legyeztem magam:DD

Egyszerűen megjegyezték egy fél mondatban hogy jó voltam, mert ... meg a dráma tanár is mondta. Nem azt írtam hogy jó képességeim vannak a dologhoz, hanem azt hogy jó "adottságaim" - amit ha fejlesztek szerintem kilehetne hozni belőle valamit. Ezért is tettem fel a kérdést mert még nem vagyok ám profi, sőt semmi hasonló csak fejlődni szeretnék. Szóval, tudsz a kérdésemre is válaszolni valamit?

2013. szept. 3. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!