Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez antiszociális?

Szerintetek ez antiszociális?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásunk lesz, és nagyon megosztott az osztály az esti programban. Összesen 27-en vagyunk. 27 ből 20 gyerek össze-vissza iszik, cigizik, drogozik (nem lenne baj ha lehetne beszélgetni, de tajtrészegek minden este és arról beszélnek ki kivel mikor k*rt, ez engem nem érdekel :) ), mi 7-en viszont nem kivánunk ebbe részt venni. Megiszunk pár sört meg pezsgőt stb, de mi szeretnénk meccset nézni este meg filmeket stb. Szerintem ez egyátalán nem antiszociális, mert ott nem éreznénk jól magunkat, és kik ők, hogy megmondják mit csináljak. Szerintetek antiszociális vagy nem?
2013. szept. 2. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sört inni pezsgővel az tagadhatatlanul antiszociális dolog, továbbá rossz ízlésre vall.


A többi, amit leírtál, nem antiszociális. Csak azt jelenti, kevésbé adtok a csoportnyomásra, mint a 20 egyedes falka. Ha kicsit se akarsz a csoportnyomásnak engedelmeskedni, otthon maradsz. Ha a napi kirándulás, kiállítás vagy amit megnéztek, nem kárpótol Titeket az esti a többiek "iszik-hány-megfetreng benne"-programjáért, ha túl sok energia kibírni őket, maradjatok bátran otthon.


Üdv R.

2013. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nem egyszerre isszuk a sört és a pezsgőt természetesen :). Ez egy 4 napos kirándulás, és már az első este kialakul a drogos csoport, namost ha mi abba nem veszünk részt, és helyette mi is szórakozunk, kártya meg filmnézés, focimeccsek (tippszmix miatt is meg kéne nézni), akkor miért vágják a pofánkba, hogy mi antiszocok vagyunk a további 3 napban. Napközbe velük vagyunk végig, csak azt nem értem miért halnak bele abba a pár estébe....
2013. szept. 2. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ohh... :D De jo volt mikor még én járhattam ilyen táborokba :D Kicsit ellazulhattok szerintem tényleg nem kéne így klikkeskedni :)


ÁÁÁÁ mért írtad ki ezt a kérdést :D úgy megfájdult a szívem , bárcsak még középiskolás lehetnék :)

2013. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!