Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom hiányom van. Mindenk...

Önbizalom hiányom van. Mindenkit szebbnek tartok magamnál mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le és gondolkodj el a dolgokon.

A világon szinte mindenkinek önértékelési problémái vannak,azoknak a szerinted szép és tökéletes lányoknak is akik mindig együtt ülnek és nevetnek valami butaságon.Lehet hogy az egyikük egy nap rád nézett,és pontosan ez jutott eszébe.Egy pillanatra lefagyott,az arcáról lehervadt az édes mosoly,és egy már jól ismert,kesernyés érzés áradt szét a gyomrában,egészen fel a torkáig.

"Szebb nálam"

Majd napja többi részét üres,kongó vázként töltötte el,időnként barátaira villantva azt a tökéletesre csiszolt álmosolyt,majd túlélve még egy értéktelen,értelmetlen napot,hazaérve hanyagul levágta a táskáját a szoba közepére,leült az ágya szélére,merev,élettelen szemeit a semmibe mélyesztette,és szakasztott ugyan olyan gondolatok visszahangoztak az agyában,mint a tiédben.


Hidd el kérdező,nem vagy egyedül.

Ugyan olyan szép vagy,mint akárki más.

Nem vagy kevesebb.

Jó vagy.

2013. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én évekig egy szörnyetegnek tartottam magam, viszont mióta ragadnak rám a pasik, helyrejött az önbizalmam. Aztán a szakmámban is sikereket értem el, az még egyet rúgott rajta. Most egy egoista agytröszt bombázó vagyok, pedig én voltam a legnagyobb szerencsétlenség pár éve. Szerintem a megoldás az, hogyha kezdesz magaddal valamit.
2013. szept. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!