Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok szimpatikus...

Miért nem vagyok szimpatikus az embereknek? FONTOS

Figyelt kérdés

Az első benyomás rólam hogy nagyképű vagyok és beképzelt ..,vagy valami ilyesmi. Ez tuti az arcberendezésem miatt van -de erről én nem tehetek. Na már most kb úgy néznek rám legtöbbször az emberek akik nem ismernek mintha x embert öltem volna. ÉS mindegy h mosolygok vagy nem . Egyszerűen nem értem :( nem vagyok csúnya, visszafogott eleganciára törekszem ..és mégis ..


Aztán persze akik megismernek általában megkedvelnek ,de pont az első benyomás dolog miatt el se jutok odáig ..


Valaki hasonló helyzetben ?

Esetleg valami ötlet mit tehetnék ?


2011. jún. 24. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Fiú vagy vagy lány?Hány éves vagy?
2011. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
az én arcom is elég pökhendinek tűnik, mert a szám lefelé konyul. pedig nem vagyok az.
2011. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

mark86


Sokan keverik a nagyképűséget a magabiztossággal.

Engem mindenki utál aki nem ismer,aki igen az meg tudja hogy tökéletes vagyok...

;)

2011. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

lány vok ,lassan öregasszony a 27 évemmel :) ..-de ez majdnem mindig így volt ..már kp suliban is mondta egy akkori kedves barátnőm h elsőre olyan hűvösnek és megközelíthetetlennek tűnök az emberek szemében szerinte ..én el csodálkoztam ..-abszolút nem ilyen a személyiségem ..-és az a rossz h ezen nem tudok változtatni erről nem én tehetek :(


nekem a bal oldali számsarka görbül lefelé ..érdekes ..


No valaki még mondjon valamit ..ez így szörnyű .. :(

2011. jún. 25. 00:17
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Bár mindegy is a nemed,korod, pl szerintem sokat segítene egy jól megválasztott frizura,ami lágyítja az arcot.
2011. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Pl ne fesd feketére,és sz.rd le hogy ki mit mond,gondol,te nem vagy ilyen és kész.nekem is mondták,most így eszembe jutott gyerekkoromban,nekem pedig egyenes a szám vonala,de kb első ránézésre olyan,mintha lefelé görbülne.
2011. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok!!


Többen mondták már, hogy elsőre beképzeltnek tűnik az arcvonásom, hideg jégcsapnak hatok.

Gondolom az önbizalomhiányom palástolom így, hogy inkább meg se szólítsanak az emberek és akkor kevésbé bánthatnak.

Pedig egyáltalán nem vagyok beképzelt, sőt!

29N

2011. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Na én is így vagyok.. Persze lehet a személyiségem is ludas, de nem abban hogy beképzelt lennék.. Mindig mondják rám hogy miért nézek ilyen szomorúan, vagy mi a baj? vagy ilyesmi.. pedig nem is..

Meg megtudtam hogy miket beszélnek rólam akik nem is ismernek, csak mert én hogy "tűnök" :L hát nem tudom.. de szerintem folyamatosan ez van velem.. nem tudom mit kellene csinálni, önmagamat nem tudom kicserélni..

2011. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, nagyon nem vagy egyedül ezzel a problémával. Dettó nálam is ez van. Többször előfordult, hogy olyan emberek, akikkel később jó viszonyba kerültem, elmondták, hogy eleinte kifejezetten kerülték a velem való kontaktust, mert úgy tűnt a számukra, hogy nagyképű vagyok, beképzelt, és hogy lenézem az embereket (fennhordom az orrom). Aztán pedig kellemes meglepetés a számukra, hogy egyáltalán nem vagyok olyan.

Ami még jellemző, hogy azt mondják: csúnyán nézek, szúrós a tekintetem. :( És amivel még nagyon gyakran találkozom, hogy kérdezik, hogy mi a bajom, szomorú vagyok? Pedig nem, csak ilyen az arcom. Szerintem non-stop mosolyognom kéne, hogy ne higgyék azt, hogy valami bajom van a világgal. Nagyon zavaró, utálom ezt magamon, de sajnos én sem tudok mit tenni ellene.

2011. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is így vagyok vele. Egy-két emberről sejtem, kettőről biztosan tudom, hogy a "fejem" miatt utálnak. Ők magunk mondták, így szó szerint(persze először nem akarták, én kérdeztem rá, hogy mondják már el őszintén, mit tettem ellenük). Két különbőző korú, ismeretségű, stb. emberről van szó, tehát még csak nem is beszélhettek össze. Pedig minden megpróbáltam, kedvesen, udvariasan viselkedtem velük, mégis csak bunkóságot kaptam válaszul. Nem tartom magam egy világszépének, de ronda vagy taszító sem vagyok.

Annyi igaz, hogy nekem is lefelé görbül a szám (genetikai adottság). Emlékszem emiatt még általános iskolában be is szólt a rajztanár, hogy úgy ülök ott órán, mintha temetésen lennék. Ez baromira nem esett jól, hiszen én soha nem ártottam neki, sőt mindig fegyelmezettten viselkedtem (ráadásul csak 8 éves voltam akkor).

Ha mosolygok, az se látszik meg, csak úgy "normálissá" válik a szám, ha meg nagyon vigyorgok, akkor az "kedves mosolynak" látszik csak.

A bátyám is ilyen, ő mondta nekem, hogy pl.: mielőtt bemegy egy bankba, már előtte megmondja, hogy ki fog belékötni, hiszen már ő is megtanulta, hogy unszimpatikus a képe.

A legviccesebb az, hogy a legjobb barátnőm múltkor vallotta be, hogy ő is beképzeltnek hitt első látásra(elég vsszahúzodó vagyok, ez hathat távolságtartónak), de felülkerekedett rajta, és rájött, hogy minden vagyok, csak beképzelt nem. :)

Ezen tanulva, én mindig úgy nézem az embereket, hogy csak a személyiségük érdekel(hogy milyen maga az ember, legbelül), nem az, hogy hogy néznek ki, milyen a vallásuk, szexulális beállítottságuk, stb.

Próbálj meg nem foglalkozni az ilyen felszínes emberekkel(tudom nehéz, néhanapján rám is rámtör a "mégis mit tegyek, hogy szimpkussá váljak" szindróma, de aztán rájövök, hogy aki tényleg meg akar ismerni, azt nem tántoríthatja el az első benyomás! Úgyhogy fel a fejjel! ;) 18/L

2011. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!