Hogy legyek boldog?

Figyelt kérdés

Semmi jó dolog nem történt velem egész éven.

Nyáron az egyik családtagomat baleset érte és meghalt.

Depresszióba estem és körül belül egy hónapig nem mentem sehova csak egész nap otthon ültem. Felöltözni alig volt kedvem és étvágyam is alig volt.

A barátnőim nem is kerestek a temetés után ami nagyon szarul esett.Most,hogy elkezdődött a suli ott is csak a külsőm miatt b*sztatnak.

Már nagyon elegem van az életből. Semmi se jön össze jól..

Legszívesebben öngyilkos lennék csak anya miatt nem teszem

13/L



2013. szept. 19. 13:21
 1/5 anonim válasza:

Szerintem azzal hogy öngyilkos akarsz lenni nem oldasz meg semmit,csak a könnyebb utat választod.Ami a gyengeségedre utal.Amugy ilyen idös korban mindenkinek megfordul a fejében az öngyilkosság nekem is megfordult,annyi lehettem mint most te,és még jó pár ismerösömmel is:) És szerintem minden ember fejében megfordul legalább 1x.

Meg halt a egy családtag?-Egyszer mindenki el megy.Ezt el kell fogadni.

Barátnök?-Keress más barátokat ha a mostaniak ilyenek:)

A suli pedig szivás..Régen engem is csesztettek pár évig de a végén jóban lettem mindenkivel.

Keresd az élet apró szépségeit,nézz meg egy nap lementét,vagy mitudom én. Ne azt nézd mid nincs hanem hogy mid van. Az élet szép csak meg kell látni a szépségét. 13 éves vagy,még elötted az élet,hát ÉLJ...:)

2013. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy válaszoltál:)

Nagyon dühösen írtam ezeket.Nem nagyon gondoltam komolyan az öngyilkosságot.

De a sulit már nagyon nem bírom!

A barátnőimmel egy osztályba járunk.

3an vagyunk barátok. És hát..nekem jutott a harmadik kerék szerep..

Persze,ők nagyon szépek én pedig ronda vagyok.

Emiatt utálom magam és nincs semmi önbizalmam.

Minden fiú őket szólítja meg (egy kapcsolatot korainak gondolok de na..rosszul esik).

2013. szept. 19. 15:18
 3/5 anonim válasza:
100%
Olyan nő nincs aki csunya,ezt jegyezd meg.Mindenkinek más tetszik más jön be.Van és lesz is olyan ember akinek nem fogsz tetszeni,és persze olyan is lesz aki szerint te vagy a legszebb teremtés az egész világon. Lehet hogy most csunyának érzed magad,bár szerintem nem vagy az,mert senki nem az,de ez idővel vátozni fog.De ha most ennyire nem érzed magad jóll próbálj vátoztani magadon,pl új frizura vagy valami. És attól még hogy osztály társak vagytok nem kell barátnönek is lennetek.
2013. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. szept. 19. 21:14
 5/5 anonim válasza:
Ne érdekeljen, hogy ki mit gondol, mindig lesznek olyan emberek körülötted, akik csak utálkozni, piszkálódni tudnak, ne érdekeljen. Ha ennyire utálod a sulidat, a barátnőid sem jó barátok, akkor nem gondoltál még arra, hogy esetleg iskolát válts? Vagy vársz amíg középiskolába kerülsz? Csak mert 1 új közösségben, ahol senki nem ismer sokkal könnyebb tiszta lappal indítani és olyannak lenni, amilyen lenni akarsz. Próbáld a szép dolgokat nézni az életedben, mindenki életében van ilyen és ha megtalálod ezeket, és erre koncentrálsz, akkor jobban is fogod érezni magad és ha nem is vonzod be a jót (bár én hiszek benne, hogy igen), akkor is szebbnek látod majd az életed. Kitartást! :)
2013. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!