Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Hogyan...

Mi történik velem? Hogyan legyek boldog? 13L ) :

Figyelt kérdés

Eddig egy vidám, mosolygós 'kislány voltam, mindenben résztvettem, barátnőkkel hülyültünk stb.


De mostanában, mintha kicseréltek volna. Semmihez nincs kedvem, mostanában egy mosolyt nem látni az arcomon:( És az a rosszabb, hogy egyfolytában sírnék. Csak úgy a semmitől gyűlnek a szemembe a könnyek. De mi történik velem? Miért vagyok ilyen? Annyira rossz érzés, és osztálykirándulásra mennénk hétfőn, de semmi kedvem, nem fogok menni, valószínű h rosszul érezném magam.

szeptemberen leszek 14.

Lehet ez az oka? : Nemrég megtetszett egy fiú, aki a tv ben szerepelt, de csak ugy normálisan tetszett, mint más aniken szurkoltam(Vastag Csaba, Tomi, Nikolas...) Ő is épp ugy tetszett...de egyszer csak azon vettem észre magam, hogy sírok mikor rá gondolok. De ez akkor kezdődött el, mikor nem volt semmihez kedvem. Ez a kettő összefér? Azért lehet ez a dolog, mert nekem tetszik? De hát akkor miért sirok?

Anyummal megbeszéltem ezt a dolgot,de ugyvettem észre, hogy nem ért meg. Azt válaszolta, hogy feletsem el, ne ilyen butaságon törjem a fejem stb.

Magamban elhatároztam, hogy tényleg nem fogok ezeken gondolkodni, de nem sikerül. És folyamatosan kezdem el a sírást, és semmihez nincs kedvem, nem vagyok boldog.

Remélem megértetek.

Én is egy rendes lány szeretnék lenni, aki vidám, tehát amilyen voltam, de hogyan legyek a régi? Próbálkozom, de nem tudok az lenni :( ez már kb másfél hete tart.

Hogyan legyek boldog? :( Nem akarok mind sirni, és szomorú lenni

Légyszi aki tud segítsen, adjatok tanácsokat


2011. máj. 26. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elkezdtél kamaszodni. A hormonjaid játszadoznak veled és ezért van sírhatnékod.
2011. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen elkezdtél kamaszodni. ez van. ez az időszak eléggé szívás egy ember életében, vagy van aki szerint ez a legszebb időszak. Majd túléled
2011. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De annyira rossz. Anyukám szerintem hülyének néz, mert párszor előtte is rámtört a sírás.

De mikor mulik el? A többi barátnőmön miért nem jelentkezzett?


És mi történik velem még kamaszkorban? Ennyire rossz?:(

2011. máj. 27. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!