Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretethiányra mi a megoldás?

Szeretethiányra mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon tartózkodó lett, a barátnőimmel nem érzem jól magam, teljesen jelentéktelennek érzem magam. Megveszek egy ölelésért, vagy hogy minden úgy legyen mint pár hete. Muszáj kitörnöm ebből, kérlek mondjatok valami ötletet!:\

2013. szept. 19. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
mit megnem adtam volna egy szeretethiànyos baràtnõèrt...:-(
2013. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátom nem így van ezzel...
2013. szept. 19. 19:59
 3/7 anonim válasza:
Mi lehet a tartózkodás oka? Nem tudjátok megbeszélni, megoldani?
2013. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra én is kíváncsi lennék, mert azt hiszem életembe 2 darab ölelést kaptam ami jól esett. és az egyetlen nő aki voltam, igazából nem tudott szeretni...

Konkrétan szeretet nélkül nőttem fel, és most már valahogy nem is hiányzik... persze tudom hogy szenvedek a hiányától

bocs tudom ez nem a te kérdésedhez tartozik, de itt jött ki belőlem...

2013. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néhány napja elmentünk sétálni, minden tökéletes volt, elképesztő stádiumba jutott a kapcsolatunk. A születésnapi ajándéka annyira meghatotta, hogy a sírás kerülgette. Másnap elmentem egy közös ismerősünkkel sétálni este. A barátom megbízik bennem, és SOHA nem játszanám el a bizalmát. Szeretem. Csak sétáltunk, és beszélgettünk. Nem voltak bókok, célozgatások, testkontaktus, és semmi ehhez hasonló. Éjszaka értem haza, és ez már sokadik mostanában. Ha akarom, ha nem. (Futni járok, így ez a sok hamar összegyűlt). 2 hét szobafogságot kaptam. Gyakran rámtört a sírás, hogy hogy fogunk így találkozni, mi van ha rosszul esik neki hogy elmentem mással valahová, csalódott bennem, elvesztette a bizalmát, vagy ehhez hasonlók. Próbáltam minél jobban kimutatni hogy mennyire fontos nekem, de úgy láttam, hogy egyre tartózkodóbb. Ez pár nap alatt egyre csak nőtt, és teljesen kétségbeestem. Lelkiekben megpróbáltam felkészülni arra az esetre, ha szakítana velem. (Túlgondoltam az egészet, hisztiztem, elvonási tünet, vagy nem is tudom). Úgy volt hogy egy héttel a találkozásunk után átjön, hétvégén. Erre lemondta a hétvégét, mert másokkal lesz. Nagyon szomorú lettem. Egyszerűen nem tudnám elviselni ha elveszíteném, már annyira az életem részévé vállt. Azóta megbeszéltük a dolgokat, találkoztunk is, de még vissza kéne zökkenni a régi kerékvágásba. 3. válaszoló: Nyugodtan írj üzenetet, szívesen beszélek veled erről, ha van kedved.:)
2013. szept. 20. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

èn magamba fojtom, nincs kivel megosszam, volt egy barátnõm kb 3 ève de eljàtszotta a bizalmam, azòta màr ràjöttem hogy csak magàra szàmìthat az ember, a bizalmàval vissza èlnek.Eleinte nehèz elviselni a hogy nincs ki szeressen vagy megoszd vele èlmènyeid èrzèseid, de egy idõ utàn a szívedben ez az èrzès elfàsul èrzèketlennè vàlik megszokod.

23f. Rammsteines

2013. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ez szörnyű érzés lehet nagyon rossz hallani ha ez történik bárkivel is. A barátom segített megtalálni önmagam, és ezért nagyon hálás vagyok neki. Szükségem van rá. Mióta megismertem a legtöbbet hozom ki magamból. Minden új dolgot kipróbálok (nem drog, meg ilyesmi, hanem sportok, hobbik, ilyenek), jobban figyelek a környezetemre, arra hogy mit mondok, és elsősorban mindenkivel ugyanúgy viselkedek. Nélküle teljesen elvesznék. Persze ami sosem volt az nem hiányozhat, ezért sokkal könnyebb megérteni a legtöbb embert aki így viszonyul hozzá, de akinek már volt igaz szerelme, aki kiegészíti, annak iszonyú lehet egyedül. Remélem találsz valakit aki megbecsül, és akiben megbízhatsz!
2013. szept. 21. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!