Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiányra megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányra megoldás?

Figyelt kérdés

sorban reménytelen szerelmekbe futok bele, egyszer olyan lányba akinek barátja van, a másiknak meg alakulófélben van egy+osztálytársak is vagyunk és ez nála nem előny. még sosem volt kapcsolatom és rohadtul hinyzik, hogy valaki mellett elaludjak úgy, hogy közben ölelem és reggel ugyan így fel is kelni!

Valaki valami ötletet, nagyon szeretethiányos vagyok!


16/F



2013. jún. 1. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
passz nekem is az van:$
2013. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teddy maci mindenkit szeret.
2013. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj sok lóvéval és sportkocsival csajozni. Annyi barátnőd lesz, hogy csak győzzed...!
2013. jún. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem vinnyognál, talán lenne csajod.

"Brühü-brühü valaki valami ötletet, nagyon szeretethiányos vagyok!"-.- Istenem ekkora szánalmas, szerencsétlen b@lfaszt mint te, nagyon rég nem láttam.

2013. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igaz....ne nyafogj inkk csajozz :) Nekem sincs barátom mégse nyafogok :)
2013. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több önkielégítés. Csak ezt tudom ajánlani :P
2013. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk...:)
2013. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!