Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben a jövőmre nézve?

Figyelt kérdés
Elvégeztem a középiskolát egy olyan szakmai előkészítőn amivel rájöttem hogy nem akarok foglalkozni. Nyögvenyelősen leérettségiztem. Elkezdtem egy szakmát utána, most a második évébe erre is rájöttem hogy ez nekem annyira nem jön be. Itt ülök 20 évesen mint egy rakás szerencsétlenség és fogalmam nincs arról hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel. Sakk helyzetbe vagyok, mert ha másik szakmát akarnék tanulni azért már keményen fizetnem kéne, és mi van ha közbe rájövök hogy azt se tetszik. Már vagy másfél órája ezen agonizálok, hogy fogalmam sincs mit kezdhetnék az életemmel. Kezd kicsúszni a talaj a lábam alól. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Mit tehetnék ilyenkor?
2013. szept. 22. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsősorban, ha már elkezdtél valamit, azt ne hagy félbe!

Gondolkoz! Rengeteg olyan dolog van, amivel nem foglalkozzana szívesen az ember, de muszály!

Elöbb legyen egy szakmád, helyezkedj el.

És ha útközben eszedbejut, hogy mit is akarsz igazából, akkor válts.

Addig meg legalább lesz anyagi háttered, hogy tudj előre tervezni!

2013. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!