Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Változik az ember személyisége?

Változik az ember személyisége?

Figyelt kérdés
Egy béna luzer lehet menő egy menöből lehet luzer téleg csak elhatározás kérdése?
2009. nov. 7. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

ez sok mindentől függ.


egy ember személyisége különböző tényezőkből tevődik össze:


genetika

környezet

nevelés

tapasztalat


egy bizonyos kor után már csak a tapasztalat változik, persze mindenkinek lehetősége van fejleszteni a személyiségét.

2009. nov. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
őszintén szólva NEM :S Nekem volt egy osztálytársam, aki amolyan csíra gyökér volt és valamikor elhatározta, h ő most úgymond menő lesz, az eredmény szánalmas volt, korábban legalább önmagát adta......
2009. nov. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Igen valtozhat. En egy luzer voltam, amig suliba jartam, legalabbis egy osztalytarsam, be akarta bizonyitani. Az egesz osztalyt ellenem buzditotta tobb evig.

Sok ev mulva, a volt osztalytarsaim, felneznek ram, ot meg lenezik. Meg vagyok elegedve az eletemmel. Sot a kollegaim is szeretnek, tisztelnek :)

32/N

2009. nov. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt egy csíra gyökér osztálytársam aki szintén elhatározta, hogy menő lesz. Mi csak kiröhögtük, de az új helyén nagyon bevágódott az embereknél. Mondjuk nekem továbbra is csíra gyökér marad :P
2009. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én körülbelül 2 év alatt az ellentétemre változtam!

Általánosba menő voltam, mutogattam magam, kiraktam a kirakatba mindenemet stb.. Még télen is köldökig érő térdig kivágott ruhákba jártam, mini szoknyákba stb.. Nagyon nagyon sok barátom volt, a pasikat csak úgy váltogattam egymás után..

És tádámm középiskolába, kis vissza húzódó, félénk, ratyadék lettem. Utálom mutogatni magam, utálom az olyan ruhákat amiből kilátszik a derekam nem veszek fel kivágott ruhákat, alig vannak barátaim, már 2 éve egy pasim sem volt de nem is kellenek. Régen nem oltogattam minden embert, most viszont ha olyan kedvem van mindenkit porig alázok.

Persze ehhez hozzá járult az is, hogy régen izmos voltam, vékony mint egy ropi most pedig izomnak még a jelét sem látni és híztam 10 kilót is! Sokkal jobban érzem így magam mint akkor mint amikor 48-50 kiló voltam. akkor úgy éreztem, h dagadt vagyok és még fogynom kell, most meg hogy ütöm a 60-at semmi bajom nincs a testemmel.

A belső lelki világom is teljesen megváltozott. Szóval teljesen a fordítottja lettem önmagamnak.

2009. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: lehet.
2010. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!