Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van céltalan hiány...

Mért van céltalan hiány érzetem? (lent)

Figyelt kérdés

F/15 vagyok. Időnként rám jön egy teljesen céltalan hiányérzet. Céltalan nem egy barát hiányát érzem, vagy egy lányét, hanem szimplán hiányt. Végig olyan érzés mint mikor az ember már mindjárt rájön a megoldásra, csak hosszú ideig. (Meg persze nem jövök rá semmire.)

Persze páran arra gondolhatnak hogy szimplán szerelmes vagyok, DE NEM! Többször próbáltam társítani olyas valakihez aki... (volna is kihez , de ez nem ide tartozik), de semmi.

Eleinte csak akkor szokott előjönni, amikor amúgy is elmélázok, de most már bármikor előjön, teljesen véletlenszerűen. Aztán ahogy jött egyszer csak elmúlik.

Baromira zavar hogy érzem tudnom kellene mi hiányzik, de nem tudom.


És igen, tudom, hogy ez csak a kamaszkor egy "tünete". De azt remélem valaki segít hogy mégis hova tegyem.



2013. okt. 1. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit kalandosabb életre vágysz.
2013. okt. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!