Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan lány, aki szép...

Van itt olyan lány, aki szép arcú és jó alakú mégis kevés az önbizalma/kevésnek érzi magát egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért lehet ez szerinted? És nyitott vagy ismerkedésre?

UI: nem azért írtam ide a kérdést, mert ronda srác lennék, csak azt gondolom ebben a kategóriában értelmesebb lányok megfordulnak, mint a szerelem/szexben...


24f


2013. okt. 9. 14:31
 1/7 anonim válasza:
Biztosan van ilyen aki nem egoista öntelt nőci/csajszi:)
2013. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl te? :)
2013. okt. 9. 20:39
 3/7 anonim válasza:
Nem mondtam hogy én vagyok csak azt irtam hogy biztos van itt olyan.
2013. okt. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ilyen vagyok pasim sincs pedig kapom a visszajelzéseket
2013. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, majd írj rám privátban. Akarok kérdezni valamit.
2013. okt. 10. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
rolam is ezt mondjak, en megsem latom magam szepnek, max nagyon ritkan...sot a legtobb esetben ki nem allhatom magam, sokszor sirok ha tukorbe nezek, es inkabb nem is jarok sehova mert mindenhol azt erzem, ha valaki ram nez, azt nezi milyen csunya vagyok stb..:S
2013. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: keress meg privátban, mondani akarok valamit!
2013. okt. 12. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!