Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez a youtubeos Goodlike...

Ez a youtubeos Goodlike gyerek mitől népszerű?

Figyelt kérdés

mi az amit az a 39ezer feliratkozója lát belőle amit én nem


személy szerint ez a gyerek egy kamera elé beülő nem sok kreativitással megáldott egyén, amit jól elsajátított, hogyan vonzza magához sötét embereket


csak azt nem értem, mit látnak benne, ez megvan a legtöbb 16-17 évesben, amit ő csinál


http://www.youtube.com/watch?v=9RSj8QlHyY0


egy videója, 101 ezer megtekintéssel


még azt el tudom képzelni, hogy cuki helyeskének tartják a lányok és ezért feliratkoznak


mit gondoltok?



2013. okt. 10. 15:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
67%

azt, hogy irigykedsz, azt gondolom:D


idétlenkedik, ahogy bárki más, de ki veszi ezt fel kamerára? olyan őszintén idétlen:D csinálj Te is ilyet, ha annyira zavar:D

2013. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
inkább ledöbbenek, hogy erre tényleg kíváncsi valaki, van pár videója amin tényleg lehet nevetni, de a legtöbbnek totál semmi értelme
2013. okt. 10. 16:08
 3/35 anonim ***** válasza:
79%

miért, emberek meg azt nézik, ahogy mások minecraftoznak!:D


én is szoktam gameplay videókat nézni, de általában csak azért, mert elakadok a játékban és megnézem, hogy más hogy oldja meg.. de nem követem vagy ilyesmi...

meg a dumaragut szoktam meglesni


sok ember sok hülyeséget néz!:D pl nyan catnak még az ilyen 10 órás verziónak is egy csomó nézője van.. azt pl ki nézi meg?:D

2013. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

de a nyan catba legalább van eredetiség, a minecraftba még nem értettem meg mi a jó, de vmi biztos abban is..dumaragu is tud valami egyedit, a stílusa..de goodlikeban nem érzem, hogy ő sokat melózna ezért a 39 ezer feliratkozóért, nem is a sok meló a lényeg, de mégis, az embernek általában akkor van több ezer feliratkozója, ha nyújt valami különlegeset


de ez a gyerek olyan tök tipikus..áhh

2013. okt. 10. 16:55
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de feltételezem, hogy hasonló korú, mint ez a fiú. Én most hallottam először róla, valószínűleg azért, mert 21 vagyok és nem foglalkozom ilyesmivel. Mindenkinek az életében van egy olyan időszak, ez manapság ez a 14-16, hogy mindenkit utálnak, mindenkit ribncoznak a lányok, ha valaki valamiben jó/jobb és azt más elismeri, akkor is utálni kell és persze ott van a jó öreg facebook, ami manapság nagyon nagy mérvadó, ha valakit sokan kedvelnek, az is ribnc. Szerintem egyszerűen csak ki kell ezt nőni, nem kell keresni benne az értelmet. Bohóckodik, lehet, hogy igazad van, felkapták a lányok, mentek neki a pozitív visszajelzések, erőre kapott, ezért csinálja. Szerintem sincs semmi konkrét értelme, de szórakoztat vele egy csomó embert, nem baj, ha nem érted, nem kell vele foglalkozni :)
2013. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a TVben még ennyire értelmes dolgok sincsenek:D
2013. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

5ös, egy kicsit félreértettél, 20 éves vagyok..és nagyon szeretek videózni, alkotni értelmes, ötletes dolgokat, többnyire nem csak azért, hogy én nevessek rajta, hanem mások szórakoztatására, nekem is van egy csatornám(nem fogom linkelni, ez nem a reklám helye)..amit igaz nem rég indítottam, csinálom a videókat, a közeli ismerősök mondtál már párra, hogy "nagy" "ezen beszartam".. ilyenek


tudom, hogy marha nehéz hatással lenni az emberre, de az szomorít el igazán, hogy ez a gyerek a primitívségével hatással van rájuk..

2013. okt. 10. 17:48
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Vágó Pistát is kidobták, és a Legyen Ön is Milliomos-t is lebutították.. valósáshowkat és "tehetségkutatókat" nyomatnak.. tudod miért? mert az emberek nem fogékonyak az értelmes dolgokra.. a primitív dolgok mulattatják őket...

úgyhogy ha nézettséget akarsz, túrd az orrod órákon át, aztán edd meg:D

2013. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Nézz körbe az ilyen korúak körében, mit látsz?

Nem számít, hogy felszínes vagy, hogy nem szorult beléd egy csepp intelligencia sem, nem baj, ha nem tudod, hogy mettől meddig tartott a 2. világháború, nem olvasnak, nem tanulnak, mert aki mégis, az stréber vagy gyík.

Ha valaki nem tömegember, az már ki van rekesztve és felcímkézve.

Ha lány vagy, elég ha kirakod, amid van, mert ez bejön azoknak az agyatlan fiúknak, akiket ők jónak tartanak.

Ebben a korosztályban egyelőre még nem alakult ki értékrendszer, vagy torz.

Ha valaki egy kicsit helyeskébb (mint ez a fiú), sok barátja van, mert amúgy lehet, hogy jó srác, akkor menő. És ez elég. Ez kell nekik, szerintem ezért a sok követő, mert beérik ennyivel.

2013. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

aha, igen

kár is ezen agyalni, mérgelődni


köszi!

2013. okt. 10. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!