Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton beégek. Teljesen...

Folyton beégek. Teljesen kivagyok. Van valami megoldás? Vagy tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves lány vagyok.Folyton beégek, na jó lehet, hogy túlzás, de nagyon gyakran.Suliba is, vagy felbukok vmiben, vagy elszúrok vmit, vagy egyszerűen hülyén viselkedem:( új társaságban is olyan kis nyuszi vagyok.nem tudom mit tehetnék ellene...próbálom nem felvenni ezeket a dolgokat, de néha már elkeseredem..önbizalmam sincs emiatt:( más is van így?van erre vmi megoldás?


2009. nov. 10. 12:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Haha..en is ilyen vagyok, de aztan rajottem hiaba gorcsolok attol nem leszek mas...a lakasba mar majnem minden berendezest agyonvagtam, es allandoan kek zold foltokkal vagyok tele.Aztan talalkoztam egy fiuval akirol kiderul pont ilyen es azota megkonnyebbulten kacagunk egymason.Ha a barataidnak nem tetszik ez, vagy cikiznek akkor le kell oket cserelni...En most jol vagyok es nem zavar egyaltalan.Sot ha nem tortenik velem semmi azt furcsalom.
2009. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

:)ezzel én is így voltam/vagyok:D most már 25éves vagyok, de úgy érzem nagyon könnyen beégek, fiatalabb koromban még több volt:)

Én úgy próbálom kivédeni, hogy rájöttem vannak olyan helyzetek, amik tuti beégések nálam.Pl ha messziről be kell valamit dobni pl a szemetesbe, vagy hasonlók.Rájöttem, hogy nekem nem megy, egyszer kétszer próbáltam "vagánykodni", de beégtem, most már tudatosan meg sem próbálom.

Vagy:visszaszólni nem tudok senkinek.Ezért ha valaki zrikál, csak nevetek, vagy poénra veszem.

próbáld megfigyelni mik a tuti beégős helyzetek, és próbáld elkerülni.

A húgom a suliban nagyon népszerű volt, neki mindig összejöttek ezek a vagánykodós dolgok, nekem soha sem.Egy ideig próbáltam csinálni, aztán abba hagytam, és így is lett sok barátom:)

És azt meg ne hagyd, hogy e miatt menjen el az önbizalmad!:)Vagyunk így szerintem egy páran, ne aggódj, nem olyan nagy gond:)

2009. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
ha sokat bukdácsoltok, vegyetek szemüveget :D
2009. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

én is ilyen vagyok! az igaz, hogy ne hagyd el magad, legyen önbizalmad, nevess ezeken a helyzeteken. én szerencsés vagyok, 2 legjobb barátnőm pont ugyanilyen. egyszer egyik másszor másik harmadszor én égek be, de megtanultuk kezelni, és együtt szoktunk nevetni rajta. pl: (teljesen friss, mai sztori) megettünk ebédnél mindent, és egyik barátnőm nem vékony alkat, nem mondanám, hogy kövér, na de érted:D mindig cikinek érezzük, ha valaki látja mennyit mikor és mit ettünk. kivittük a tálcát a suliban, persze hogy a suli legjobb pasija látott minket. próbáltuk rejtegetni, hogy mennyit ettünk, de ő meg pont azt nézte, hogy vajon mi az ebéd. na a vége az lett, hogy barátnőm a nagy rejtegetésben elejtette a tálcáját. minden összetört, az egész suli minket bámult. de csak nevettünk, nem érdekeltek a többiek.

szerintem te is fogd fel így a dolgokat. nem baj, ha beégsz, mindenki járt és járhat így. nevess egyet, neked is jobb kedved lesz tőle, és mások is veled együtt fognak nevetni, nem rajtad:)

2009. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jajj nagyon aranyosak vagytok:)köszönöm a válaszokat:)megpróbálok nevetni rajtuk és könnyebben venni a cikis helyzeteket, csak néha olyan nehéz tud lenni...a folytonos beégés miatt nem merek szinte semmit csinálni:D köszi mindenkinek a válaszokat:)ha van még vki van tapasztalata, szívesen veszem:)
2009. nov. 10. 15:29
 6/10 anonim válasza:
100%

Én srác vagyok, de igazán sokat csetlő botló voltam mindig is. Szintén önbizalomhiányos voltam, kevés barátom volt, (mondjuk igazán sok most sincs, de akiket a barátaimnak mondok, bennük megbízhatok.) Viszont sosem hagytam meg senkinek azt a _luxust_, hogy a rajtam nevessenek, hanem a helyzeten! Én is mindig velük nevettem, és lehet, hogy ezen meg is lepődtek! Csak felfogás kérdése az egész. Legalább 4-5 sztorim van, amit el tudnék mesélni, és egytől egyig azt mondanád, hogy ennél nem lehet valaki szerencsétlenebb :D

Még akkor is el szoktam mondani, ha egyedül voltam, amikor történt!

Viszont pont emiatt nem érdekel, rájöttem, hogy kezemben az irányítás, az életemet én alakítom, és azóta nincs sem önbizalomhiányom, sem önértékelési zavarom, és nagyon is jól tudom merre tartok, mégha vannak ilyen kis döccenők is. Az élet nem mindig habostorta, de nevetni mindig jobb mint sírni!

F20

2009. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

NAhááát erre én is kíváncsi vagyok:Dpont ilyen vagyok én is,engem utálnak is emiatt,csak 2 ember nem.azokat kell megbecsülnöd akik vannak!!


12/L

2009. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen...köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok:)megpróbálok változni és remélem minden sikerül, mint pl. neked 20 éves srác;)

köszönöm szépen:)

2009. nov. 10. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy elszúrod... Akkor elszúrod. Viszont ha testestül lelkestül akarod, hogy sikerüljön valami akkor menni fog.Nem elsőre..de sokadikra igen =) Nekem sikerült. Ha új társaságban nyuszi vagy akkor maradj csöndben. Hallgasd meg őket, figyelj oda rájuk az emberek szeretik ha törődnek velük. Ha véleményed van állj ki mellette. Az önbizalom az nehéz ügy...menni fog ha elfogadod , hogy érték vagy(nem csak azért mert szép a szemed hanem esetleg azért mert tudsz megbocsátani vagy elfogadni másokat ugy ahogy vannak) és elfogadod , hogy sok rossz után sok jó jön.Ezt a sok jót ki kell érdemelni=) pl.: elkezdesz örülni annak ami elégedettséggel tölt el és dolgozol azon ,hogy megváltoztasd azt ami zavar...
2009. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat:)
2009. nov. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!