Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy meleg férfi (ha letagadja...

Egy meleg férfi (ha letagadja és le is tudja tagadni a deffektjét akkor) lehet sperma donor?

Figyelt kérdés
Már csak kérdem mert elég komolyak a kritériumok.

2013. okt. 15. 04:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Es iker is probléma, hogy meleg? Mióta számít a szexuális élete valakinek másra? Mióta defekt?
2013. okt. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki spermadonornak akar menni, ott csak az egészségügyi állapotát vizsgálják, a szexuális orientációját nem - tehát semmit nem kell letagadnia.
2013. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MrPifta ***** válasza:
86%

nem számít az orientációja.

De melegnek lenni NEM defekt

2013. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg nem defekt... Nem is értem hogy hogy gondolkoznak egyesek.. ez egy érzés ami a szerelemhez vezető út.. Így adta a jó isten s kész.

19/F

2013. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
De igen, defekt.
2013. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
előző, micsoda egy magasröptű, lehengerlő érvelés volt ez...
2013. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam ,hogy az rossz csak a donorságnál szinte mindent figyelnek ,mert ez így egy örökölhető hajlam és nem hiszem ,hogy sok család örülne a meleg unokához vagy már a gyereknek ,főleg ha donortól van.Ennyi erővel a rövidlátás is egy defekt.( én az vagyok és heteró de már én is gondolkodtam rajta hogy ezt nem kéne tovább örökíteni )
2013. okt. 15. 15:49
 8/12 anonim válasza:

Kérdező, ne dramatizáld túl ezeket a a dolgokat! A rövidlátás sem, és a melegség sem defekt - legfeljebb legyőzendő nehézség, életfeladat!


Képzeld, én mindkettő vagyok egyszerre - és boldog vagyok, tudomásul véve a saját korlátaimat, de örülve az élet jó dolgainak!


Egyébként pedig, a melegeket kis hazánkban még mindig nem igazán kedvelik - bár ők is sokat tesznek ezért - de ezt hagyjuk most. Tehát lehet, hogy a donorteszten is kibektatnák őket, de inkább mondvacsinált okkal, hivatalosan semmiképpen sem emiatt.


Annál is inkább, mert még mindig nem tisztázott tudományosan, hogy a meleg hajlam mennyiben örökölhető. Bár azt mondják, a legtöbb ember alapvetően biszexuális, és később, pszichés és társadalmi hatások révén indul el valamelyik irányba.

2013. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó.Meleg létedre ,hogy-hogy nem vagy tisztába azzal az egyszerű ténnyel ,hogy a szexuális irányultság az egy velünk született tulajdonság és hogy akkor az hetero vagy homoszexualitás az az dönti el milyen testben élünk.Tehát genetikailag beállított dolog ,nem lehet megváltoztatni és nem is érdemes ebbe erőt fektetni.A valódi biszexuálisok más tészta ott valóban mind a két nem iránt éreznek lelki és fizikai vonzalmat.Nem dramatizálok semmit túl ,de általában ,mint a rövidlátás is mind a homoszexualitás örökölhető családi "betegség" ami egy genetikai eltérés a normálistól ami az elszenvedőjének sok problémát okoz.Tehát a kérdés még mindig meleg pasi lehet donor aki ebben jártas arra vagyok kíváncsi és ez nem egy költői kérdés.
2013. okt. 15. 20:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ismerem a melegek problémáit és egyébként nem vagyok homofób.De ha pl. választanom lehetne ,hogy a gyerekem hetero legyen vagy meleg akkor a heterót választanám egyértelműen.Nem azért mert kifogásom van a melegekkel szemben csak tudom ,hogy könnyebb élete van heteróként.
2013. okt. 15. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!