Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmennék spermadonornak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmennék spermadonornak, pl. a KRIO -hoz, kapcsolatba léphetnék a születendő gyermekkel, vagy a családjával, vagy ezt semmiféle képpen nem osztják meg velem?

Figyelt kérdés
És az anyának milyen adatokat közölnek rólam? Manapság mennyire számít "divatosnak " ez a dolog, hogy egy idegen spermájával termékenyítenek meg valakit?

2012. jún. 6. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem léphetsz vele kapcsolatba. És nem is adnának rólad ki semmi olyan infót, ami alapján beazonosítható lennél.

Viszont kevés ember jó spermadonornak. Átlag 10 férfiből csak egy.

2012. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem láttam valami hasonló filmet, hogy találkozott a hapi a lányával:)( Ott sem osztottak meg semmilyen infót)
2012. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem léphetsz kapcsolatba a gyerekeddel nem is fog tudni rólad, hiszen az anyának sem mondanak semmit csak alap adatokat maximum
2012. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az mondjuk elég gáz ha nem tudja kinek adja a spermáját.Vegyük pl ha 20 év múlva a donor még szoknyapecér lesz és véletlenül a "lányával" találkozik és teszi magáévá...Jó,tudom elvont,de ez is benne van
2012. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Meg van szabva, hogy egy donortól hány gyerek lehet maximum. Úgy emlékszem Mo.-n három. Ebből következik, hogy igen kicsi a valószínűsége, hogy összeakadnak.

2012. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20:25

Csak egy felvetés volt,nem olyan nagy ez az ország ahoz,hogy ne legyen rá esély,főleg ha az adott városban él a donor és az anya is

2012. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy nincs rá esély, csak kevés:D

Spermabank meg nem minden városban van. Szerintem központi adatbázis van, nem városonként...


Egyébként az USA-ban volt vmi régebben, hogy nem nagyon tartották be az egy embertől x számú gyerek lehet csak szabályt (vagy akkor még nem volt, nem tudom).

És a szülők meg csak egy kódot kaptak. Aztán csináltak egy netes oldalt, ahol olyan embereket kerestek, akik ugyanattól a spermadonortól kapták az anyagot:D

És így kiderült, hogy egy faszinak volt vagy 30 gyereke:DDD

Etikán néztük a videt, vicces volt:D

2012. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De az anyának mégis milyen adatokat adnak ki rólam? Magasság, testsúly, kinézet, esetleg kép rólam, vagy mit? És akkor azt hogy szűrik ki, hogy rokonnak nehogy adjanak? És gyakori manapság a mesterséges teherbeejtés? Mármint idegen spermával.
2012. jún. 6. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire gyakori.

És azt sem tudom pontosan, hogy mennyi mindent adnak ki. Csak annyit, hogy Mo-n viszonylag kevés infót. Gondolom általános dolgokat: magasság, testalkat, hajszín, szemszín.

2012. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű :-) Ha pl.: 1990-ben adtál spermát, akkor 1990. előtt született hölgyekkel gyere csak össze. Amúgy egyszer egy spermabank igazgatója a saját spermáját használta 600 alkalommal. Mi van, ha pl.: ők találkoznak??? Azt hiszem csak a halála után derült ez ki.
2012. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!