Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem egyedül maradtam...

Úgy érzem egyedül maradtam egy sivár, szörnyekkel teli világban, mert minden barátomat elmartam magam mellől a folyamatos ragaszkodásommal. Mit tegyek most, kössem fel magam?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél te az új mikulás.
2013. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szörnyekkel teli világban, ahol te martad el a barátaid?

lehet nemi s a világ szörnyű, csak te vagy az...


amúgy meg ne bántsd magad, a világvége nem létezik se közösség számára, se az egyén számára! csak manapság mindenki azt hiszi nem létezik rosszabb...

2013. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd lesznek új barátaid ,amúgy is nehéz igaz barátokat szerezni.
2013. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem hagytak el, csak megrémültek a szememben lángoló hatalomtól. Azért kerültem ide, mert az igazán hatalmasok, mindig is egyedül voltak.


Ahhoz, hogy túléljek egy szörnyekkel teli világot nekem is szörnyék kell vállnom! ÁLLJATOK ÉS CSODÁLJÁTOK! AHOGY AZ EMBER MEGHAL ÉS EGY ÚJ LÉNY SZÜLETIK!

2013. okt. 15. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hallod, te miről beszélsz?:D

milyen hatalmad van?

2013. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy idióta ismerősöm ideült a géphez és írt a nevemben...
2013. okt. 15. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát rohadt nagy forma az ismerősöd, adok neki egy virtuális pacsit :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez de nagy! :DDD
2013. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!