Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes újra nekikezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes újra nekikezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy angol lány, aki bár tud valamennyit magyarul, azért nem az igazi. Nagyon tetszik nekem, szinte megveszek érte. Azt mondta, menjek ki Angliába, keressek munkát és lehet róla szó, hogy lesz köztünk valami. Az a baj, hogy elég gyenge az angolom már 28 évesen. 3 éve középfokú vizsgát tettem belőle 25 évesen (visítva lett meg), de azóta nem kellett szinte egy pillanatra sem használnom. Most nagy vágyat érzek ez iránt, hogy angol honban munkát kapjak (manapság csak nyelvvel lehet kapni)és közelebb kerüljek ehhez a lányhoz. Hogyan kezdjek neki? Nagyjából egy évet szánnék rá, otthon. Nyelvtanárhoz, intenzív tanfolyamra már nem mennék, szerintem ez ilyen korban, bár fiatal vagyok, de akkor is égő. Lehetséges 1 év alatt felhozni újra egy középfokú szintre (tudom, hogy ez angolban is egy gyerek szintjének fele majd meg), hogy legalább legyen egy kis sanszom elboldogulni vele? Magyarán szólva, hogy ne halljak éhen és bármilyen alantas munkát el tudjak ott vállalni (az is jó, sőt).
2013. aug. 1. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem égő, van, aki még 40 fölött sem beszél egyetlen idegen nyelvet sem! Amúgy ha meg tudod értetni magad az angolokkal, akkor a társalgási szint is elég, felesleges hozzá a középfokú. Így már ott is tudsz boldogulni, és az ott élés jobban megtanít, mint akármelyik nyelvtanár, odakint tudod legjobban elsajátítani a nyelvet!

"manapság csak nyelvvel lehet kapni" - ez nem igaz! Sok hirdetés van, hogy "külföldi munkalehetőség akár nyelvtudás nélkül is!" - nem véletlenül, mert egyes munkaközvetítők azt csinálják, hogy munka helyett, de munkaidő keretén belül először ingyenes nyelvtanfolyamot tart az adott ország nyelvére!

Szóval ne idegeskedj ez miatt, vágj bele a dologba, legyen ez egy jó kaland, és légy együtt a nagy Ő-vel! Sok sikert! ;)

2013. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! A végét úgy értettem, hogy legyen egy jó kalandod azért, hogy aztán együtt lehess vele! :)
2013. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!