Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kire mondják, hogy megosztó...

Kire mondják, hogy megosztó személyiség? Ez jó vagy rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem az, akit vagy szeretsz, avgy gyűlölsz

de átmenet nem létezik igazán

2013. okt. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

általán a jófej, népszerűbb embereken szokták használni, mivel náluk lehet szó arról, hogy egy tömeg szereti vagy sem...


főként azt jelenti, hogy a megnyilvánulásai, reakciói a tömeg egyik felét kifejezetten vonzzák, míg a másik ki nem állhatja..mondhatni nagyon megosztó személyiség :D

2013. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szélsőséges reakciókat vált ki, senki sem marad semleges rá nézve, szereted vagy utálod típusú személy.


Jó vagy rossz tulajdonság: nézőpont kérdése. A mai világban már szinte mindenki megosztó, aki tesz valami kiemelkedőt, ilyen szempontból megéri vállalni a megosztó személyiség szerepét mondjuk, mintsem minél jobban beállni a sorba, hogy nehogy valaki megszóljon minket.

2013. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában mindenki, aki határozottan kiáll magáért, megosztó személyiség.
2013. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma én ezt negatív kritikaként hallottam egy olyan embere, aki szerintem nem is az. Vannak olyanok, akik felkapják a vizet, ha valaki nem ért velük egyet valamiben, és rögtön azt mondják, hogy az illető egoista, öntellt és (újabban) megosztó személyiség. Pedig hát...


Azon gondolkodtam, hogy egy olyan országban, ahol népírtás zajlik, és valaki feláll, és azt mondja, hogy "ez nem helyes", vagy elrejt embereket a padlására, akkor ő is megosztó személyiségnek számít a maga országában, miközben az erkölcsi érzéke valószínűleg jobb mint a honfitársaié. Ezért azt gondolom, hogy maga a kifejezés nem biztos, hogy egy öntellt egoista embert jelent.

2019. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!