Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert szeretek szenvedni?

Miert szeretek szenvedni?

Figyelt kérdés

Imadom a kaoszt. Szeretem ha a melohelyen tudok veszekedni a kollegakkal, ha feszult a legkor. Mar 7 alkalommal rugtak ki kulonfele okok miatt 3 ev alatt. Imadom ha az utcan neki tudok menni vallal a szembe jovo kis f@aszkalapoknak. Persze nyilvanos eroszak szoba sem johet - nem akarok bortonbe kerulni. De imadom ha elronthatom a hangulatot egy tarsasagban. Imadom ha az uton dudalnak ram az autok - es en visszadudalhatok rajuk.

Imadom ejszaka reflektorral szembe menni a tobbiekkel - es figyelni hogy ki mennyire int be meg ilyenek. Imadom ha izzi korulottem a levego! Szeretem amikor nem fizetem ki a szamlat, es lekapcsoljak az aramot, meg a vizet, meg a telefont - csusztam mar le allasinterjurol mert a telefonom le volt tiltva :) Ha nok kezdemenyeznek nalam imadom oket elkuldeni a francba - pedig volt egy par nagyon csinos is koztuk.

Amugy meg szuz vagyok es imadom hogy szenvedek miatta - mar este sem tudok normalisan aludni tole - imadom!

Szoktam magam tesztelni hogy mennyi fajdalmat birok, igy gyakran vagdosom magam, egyszer majdnem el is vereztem e miatt... imadok az uttesten atmenni csucsforgalomban, es hallgatni hogy mindenki fekez, meg dudal ram :)

A legjobban azt szeretnem ha kitorne valami jo kis haboru itt, meg a tobbi fejlett orszagban, es az emberek ossze-vissza sikoltozva futkosnanak az utcan, es omlene a ver! Na akkor erzenem igazan otthon magam!! 28 / f



2013. okt. 23. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ilyen a természeted. Ezen nem lehet változtatni. Azért arra kíváncsi vagyok hogy csak szenvedni szeretsz vagy néha az öröm is boldogságot okoz.
2013. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Valaki egyszer igazán elverhetne. :)
2013. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Így nyilvánul meg a káosz, és rejtett öngyűlölet, feszültség ami a lelkivilágodban van.

Menj el valami kemény küzdősportra. Ott levezetheted a túltengő feszültséget, és szenvedhetsz is ha épp nincs szerencséd. Magadat meg inkább edzésekkel kínozd. Annak legalább haszna is van, nem úgy mint a vagdosásnak. Azt amúgy is olyan szánalmas dolognak tartom...

Ha annyira háborút akarsz, akkor meg menj a hadseregbe, bár kétlem hogy átmennél az alkalmasságin. Viszont ott ha így viselkedsz, akkor legalább majd 20-an megvernek, ha netán kikerülsz külföldi misszióra, akkor pedig majd meghalsz a saját hülyeséged miatt. Elég izgalmas?:)

Legalább tanulnál egy kis fegyelmet. Talán még hasznodra is lehetne ez a viselkedésed, ha sikerülne meglovagolnod, és nem fordítva működne a dolog, ahogyan most is.

2013. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És ha minden jól megy körülötted, azaz nem szenvedsz, akkor a nemszenvedéstől kezdesz el szenvedni, vagyis mindig rossz (=jó) neked?
2013. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolso elotti: hogyan valhatna hasznomra ez a fajta viselkedes? Jarok edzoterembe, nem vagyok egy izomagy, de mindig addig edzek mig szet nem esek, pl. Szoktam is figyelni hogy masok mennyire kemenyen edzenek, hat nem tudom. Szerintem en kemenyebben nyomom - de igy szeretem! Imadom ha faj :) Szoktam is neha magamat is utogetni, meg a falakat, stb, de persze mindezt onkontroll mellett...

utolso: soha nem mennek korulottem a dolgok. Mindig elbaszok valamit - 3 ev alatt 7 munkahelyrol rugtak ki :)

De meg igy is konnyen talalok munkat, mert piackepes diplomam van, van nyelvtudasom, es viszonylag meggyozo vagyok - majdnem 2 meter :) A kuzdosporton mar en is gondolkoztam, csinalnam is, csak feltem az arcom, nem mutatna tul jol ha sebhelyes arccal jelennek meg melozni... de meglatjuk, most is mikor ezt irom, legszivesebben SZETVERNEM AZ EGESZ KIB****SZOTT HAZAT!!!!!

2013. okt. 23. 23:53
 6/17 anonim ***** válasza:
milyen diplomád van? :D
2013. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam azalatt hogyha megtudnád lovagolni ezt a sok túltengő energiát, hogy szerezz egy kis önuralmat. Kissé szégyen hogy 28 éves férfi létedre, valami elmebaj irányít téged és nem fordítva.

Félted a kis arcod? Ugyan, ne aggódj, ha valóban ilyen a viselkedésed akkor mindenki szívesebben lát majd szétvert pofával.

Ha meg nagyon nem tud kontroll alatt tartani a dolgokat, akkor menj el agyturkászhoz, valami normálisabbhoz. talán kihúzza belőled hogy mégis mi okozta az életedben, hogy ilyen szerencsétlen legyél.

Ennyi jut eszembe hirtelen.

2013. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igy igaz, egy szegyen vagyok, mert nem teljesitem a tarsadalmi elvarasokat. LESZAROM OKET!!! Most sem dolgozok mar 3 honapja, es nagyon elvezem! Keresek inkabb valami olyan megoldast, ahol otthonrol lehet penzt keresni, mert ugy erzem hogy ha megint be kellene jarnom egy munkahelyre, elobb utobb szarra vernek mindekit ott!!!
2013. okt. 24. 18:09
 9/17 A kérdező kommentje:
Gondolkodok rajta hogy veszek lofegyvereket. Megnyugtatnak, es szeretem oket.
2013. okt. 24. 18:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem az a szégyen hogy nem teljesíted a társadalmi elvárásokat, hanem hogy nem vagy képes uralkodni magadon, vagy kezdeni valamit az életeddel. Fegyvert szerezni nem olyan egyszerű. Nem gondolom hogy neked való, de ha szerzel akkor annak börtön lesz a vége, ott majd tuti jól érzed magad.
2013. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!