Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért 'szeretek bele' egyből...

Miért 'szeretek bele' egyből abba aki egy csak egy kicsit is törődik velem? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Szóval elég idegesítő, ha valaki csak egy kicsit is törődik velem, akár csak annyi hogy kedvesen beszél velem vagy valami, már egyből a megszállottja leszek, néha még bizony bele is szeretek, és ez eléggé nagy szívás mert igazából tudom hogy ő csak udvarias, de mégis. :( Miért van ez, mit csináljak vele? :(
2013. okt. 10. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

azért van ez, mert nincs normális szerelem-fogalmad, és mindenhol azt látod csak..

esetleg krónikus szeretethiányod van, és ha egy csöpp pozitív energiát kapsz, akkor rácuppansz, hogy kiszipojozd az összeset... mondjuk ez nem jó megoldás..

2013. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem 'szipolyozom' ki senki energiáját, sosem szoktam rájuk ragadni csak így 'távolról csodálom' őket. x) mint valami reménytelen szerelmes néha komolyan. :/ igaz hogy nem volt még rendes kapcsolatom meg nincs sok másféle kapcsolatom se, barát meg ilyenek.. szóval lehet hogy azért. :/
2013. okt. 10. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

ez is leszívásnak számít! csak nem őt, hanem a róla alkotott képet szipolyozod.. szipojozod...ki (mindkettő írásmód helyes?! egyiket se húzza alá..)

vagyis távolról csodálod.. a fejedben meg elindulnak olyan fantáziaszülemények, hogy beszélgetni kezdtek, nagyon sármos, nagyon dögös, és csattan a csók meg nemtom... jó, most körvonalaztam, de kb érted:D

vagyis egy fantáziaképből szívsz ki szeretetet.. mert az agyad nem tud különbséget tenni a valóság és a fantázia képe között! és ezért érzed jól magad távoli rajongás közben... de próbáld ki, hogy nem képzelsz el semmit, csak földhözragadt valós dolgokat nézel... mindjárt nem lesz olyan helyes:D

2013. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!