Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztél már úgy hetekig, hogy...

Éreztél már úgy hetekig, hogy te vagy a legszerencsétlenebb ember a világon? Hogy jöttél ki belőle?

Figyelt kérdés

Erre a novemberre egyszerűen minden összejött, egyik probléma a másik után, és már azt se tudom melyik miatt vagyok igazán szomorú.

Nem szoktam depis lenni, optimista ember vagyok, most még sem látok kiutat ebből az egészből.

Te mit tennél?


2009. nov. 13. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Most en is igy erzek, de elmegyek a baratnommel egy napi barangolasra, es helyre is jovok :)

Jo terapia, az ilyen, csak varom mar a hetfot, remelem nem golyozok be addig. :))

32/N

2009. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 éve ezt érzem. Nekem nincs kiút max ha újraszületek. Azt meg nem tudom neked mi a gondod, de meg kell oldani ha lehet, vagy túl kell lenni, nem gondolni rá.
2009. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én már nagyon régóta érzek így... :|
2009. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én mindig igy érzek


Darth Wader

2009. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én már több mint egy éve így érzek, nem jöttem ki belőle, de meg lehet szokni.
2009. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan június vége óta érzek így és nem jöttem még ki belőle:S
2009. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!